dodano: 2020-09-25 21:40:01

SAMURAI SHODOWN to kolejny tytuł, który zagości na Xbox Series X/S. Bijatyka zaoferuje nam jeszcze piękniejszą oprawę wizualną!

Autor: AnoX
SAMURAI SHODOWN to kolejny tytuł, który zagości na Xbox Series X/S. Bijatyka zaoferuje nam jeszcze piękniejszą oprawę wizualną!
17°
0

SAMURAI SHODOWN doczekało się oficjalnego potwierdzenia wersji zmierzających na Xbox Series X i Series S. Na nowej generacji nie zabraknie świetnej bijatyki!
 
SNK CORPORATION podczas Tokyo Game Show 2020 oficjalnie ogłosiło, że na najnowsze konsole Microsoftu - Xbox Series X oraz Xbox Series S zagości ich bijatyka SAMURAI SHODOWN.
 
Nowe wydanie ma wykorzystać zalety nowego urządzenia wprowadzając ulepszenia graficzne, udoskonalono udźwiękowienie oraz zachowując największe zalety rozgrywki, dostępne poprzez sieciowy oraz lokalny tryb wieloosobowy.
 
Zapoznaj się także z: Unholy, przygodowa gra akcji, horror typu stealth. Wciel się w matkę w poszukiwaniu dziecka w umierającym świecie kast 
 
Zaprezentowane na poniższym zwiastunie przebitki z rozgrywki prezentują nam znakomicie się prezentują oprawę stylizowaną na ręcznie rysowaną, która szczególnie dużo pozyskała na efektach związanych z poszczególnymi ciosami.
 
– Xbox Series X | S to najbardziej innowacyjna i najnowocześniejsza konsola nowej generacji firmy Microsoft, która wkrótce pojawi się na rynku. Cieszę się, że możemy wraz z nią podbić serca graczy – mówi Yasuyuki Oda, producent SAMURAI SHODOWN. 
 
SAMURAI SHODOWN obecnie zagości na komputerach osobistych, Google Stadia, PlayStation 4, Nintendo Switch, Xbox One oraz tej zimy na Xbox Series S oraz Xbox Series X.
 
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama