dodano: 2020-12-16 05:55:01
PCPS4PS4 PROPS5XBOX

Nowe ujęcia z rozgrywki Resident Evil Village wskazują na kolejne, ciekawe monstra. Gra ma czerpać z zalet wielu odsłon!

Autor: AnoX
Nowe ujęcia z rozgrywki Resident Evil Village wskazują na kolejne, ciekawe monstra. Gra ma czerpać z zalet wielu odsłon!
10°
0

Za sprawą artykułu za pośrednictwem IGN-u, Capcom ujawnił nowe ujęcia z rozgrywki z Resident Evil Village, ukazującego nam nowe monstra i niespodzianki!
 
Fani horrorów w zasadzie w dalszym ciągu nie zobaczyli za wiele z niezłej odsłony flagowej serii Capcomu, stawiającej na niezwykły klimat.
 
 
Village co prawda ma wiele zmienić, niemniej nie możemy zapomnieć o tym, że twórcy chcą wykorzystać zalety całej serii, w wyniku czego świeżość ma być mocno osadzona w dziedzictwie cyklu.
 
Efekt ten można już nieco dostrzec, z jednej strony mamy do czynienia z zombie, z drugiej jednak są one łudząco podobne do wilkołaków, a kolejne ujęcie... prezentuje się niczym rzut oka na centralę Drakuli!
 
Najnowsza część ma zapewnić nam wielkie podsumowanie 25-lecia marki, która po dziś dzień cieszy się niezwykłym zainteresowaniem oraz uznaniem, kształtując po części także przyszłość....
 
Resident Evil VIII Village ukaże się w 2021 roku na PlayStation 5Xbox Series XXbox Series S oraz na komputerach osobistych.
 
 
 

źródło: https://www.ign.com/articles/resident-evil-8-village-new-developer-update-3-new-screenshots-ign-first

Galeria:

1
2
3

Komentarze (1):
Reklama
Reklama
Najnowsze recenzje
80