dodano: 2021-02-25 06:00:02
PCPS4PS4 PROPS5XBOX

Seria Mass Effect doczeka się filmowe adaptacji? Henry Cavill może być zaangażowany w projekt!

Autor: AnoX
22°
0
Seria Mass Effect doczeka się filmowe adaptacji? Henry Cavill może być zaangażowany w projekt!

Henry Cavill opublikował nowe zdjecie w mediach społecznościowych, zapowiadając sekretny projekt. Polacy odkryli, że zagrania w adaptacji Mass Effect?

Zdjęcie znanego aktora znanego z roli Supermana w kinowym uniwersum DC oraz z roli Geralta z koszmarnego serialu Wiedźmin od Netflixa, poruszyło sieć.

Aktor tajemniczo zapowiedział projekt, lecz nasi rodacy z gry-online.pl wykryli czym będzie się zajmować znany nam Brytyjczyk.

Zapoznaj się również: Jak prezentują się losy Szymona w Paradise Lost? Jak obecnie wygląda sytuacja świata przedstawionego?

Z mini fragmentu scenariusza można wywnioskować, że mamy tutaj do czynienia z możliwą filmową adaptacją serii gier Mass Effect. Znane fanom określenia jak Cytadela, Żniwiarze, Legion czy też postaci Tali’Zorah, Daro’Xen oraz sam Shephard bez dwóch zdań rozgrzewają wyobraźnię.

Póki co nie zdecydowano się potwierdzić projektu, jednakże skorelowanie zapowiedzi bliżej premiery odświeżenia Mass Effect Legendary Edition wydaje się być świetnym rozwiązaniem.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Henry Cavill (@henrycavill)

źródło: https://www.gry-online.pl/newsroom/henry-cavill-czyta-o-mass-effect-i-sugeruje-tajny-projekt/z61f57c

Komentarze (0):
Reklama
Reklama