dodano: 2020-01-13 20:00:02
PC

Sky Beneath, przygodowa gra logiczna w świecie padlinożerców

Autor: agusia16
Sky Beneath, przygodowa gra logiczna w świecie padlinożerców
0

Sky Beneath studia Mindhaven Games to przygodowa gra logiczna rozgrywająca się s przestrzeni kosmicznej, gdzie inna grawitacja ma wielkie znaczenie.
 
Produkcję przygodowo - logiczną rozgrywająca się w rzeczywistości science - fiction, w której podstawą jest grawitacja i manipulowania nią, przygotowuje studio Mindhaven Games, w grze zatytułowanej Sky Beneath.
 
Przygodówka The Blind Prophet znów z przesuniętą datą premiery 
 
Cały świat zmienił się w ciągu jednej nocy. Lata niewyobrażalnego bogactwa i postępu technologicznego - wszystko to skompromitowało moment startu floty. Cholerne dranie zostawili nas tutaj, żebyśmy zgnili.
 
- Dziennik Annie, wpis 27
 
Taki dramatyczny wpis przybliża graczom przygodówka rozgrywającą się w kosmosie, w której gracz wcielając się w protagonistkę będzie manipulował grawitacją. Przejęcie nad nią kontroli pozwoli na wędrówkę po ścianach i sufitach. Dzięki niej będziemy poruszać obiektami w otoczeniu,ale przede wszystkim rozwiązywać skomplikowane, złożone zagadki. Historia dziać się będzie w czasach gdy współpraca między ludźmi a obcymi stała zbyt skomplikowana, by mogła w ogóle istnieć. Kontrolę nad naszą postacią przejmiemy w momencie gdy grupa oportunistycznych padlinożerców próbuje wkroczyć do akcji. 
 
Sky Beneath jest a fazie produkcji. Data jej wydania nie została jeszcze ogłoszona.
 
Gra zadebiutuje na platformie PC. Czy jeszcze na jakiś? Tego dowiemy się pewnie niebawem. 
 
Strona internetowa
 

Galeria:

1
2
3

Komentarze (0):
Reklama
Reklama