dodano: 2022-05-12 22:45:01
PCNSHPSXBOX

Soundfall, niespodziewana premiera rytmicznej strzelanki. Poznaj Melody, Strażniczkę Harmonii!

Gra: Soundfall
Soundfall, niespodziewana premiera rytmicznej strzelanki. Poznaj Melody, Strażniczkę Harmonii!
17°
0

Soundfall, niespodziewana premiera rytmicznej strzelanki. Poznaj Melody, Strażniczkę Harmonii w pełnej dźwięków akcji grze typu dungeon crawler.

Niespodziewanie i po cichu nastąpiła premiera dla wielu graczy intrygującej gry akcji, będącej nietypową, bo nastawioną na dźwięki strzelanką, o tytule Soundfall. Wraz z jej premierę pokazano nowy pełny akcji i szybkości zwiastun. 

Zapoznaj się także z: M3GAN, nowy horror twórców Obecności zaprezentowany na pierwszym zapowiadającym go plakacie

Nieco z zaskoczenia i bez rozgłosu, podczas Nintendo Direct, studia Noodlecake Studios i Drastic Games ogłosiły premierę swojego niecodziennego projektu, gry będącej niezwykle rytmiczną grą akcji, w stylu strzelanki, o tytule Soundfall.

Soundfall to strzelanka, w której wcielamy się w Strażniczkę Harmonii o imieniu Melody, której muzyka i rytm nie obce, a nawet uważana jest za muzycznego guru. Pewnego dnia zostaje przeniesiona do Symphonii. Zrobili to Kompozytorzy, by mogła zmierzyć się z siłami Chaosu. Razem z naszą bohaterką wędrujemy po krainie Symfonii mierząc się z przeciwnikami, wędrując po skorumpowanych Timbrelandach, korzystając z wielu broni opartej na dźwiękach i pomocników.

Przeczytaj również:

 

Soundfall to gra bazująca na dźwiękach i szybkości, w stylu dungeon crawler, w której znajdziemy rytmiczną strzelanką, pozwalającą jednocześnie tworzyć graczowi muzykę. Do dyspozycji mamy tysiące kombinacji, i możliwość odblokowania wielu nowych umiejętności. 

Rozgrywka przewidziana jest dla pojedynczego gracza, ale także w trybie kooperacji, maksymalnie dla 4 graczy, a także trybie współpracy online. Do wyboru mamy 5 postaci, muzycznych geniuszy, z których każdy ma inny styl i inną broń. W dziesięciu lokacja, oprócz używania już istniejących dźwięków i muzyki, jest możliwość importowanie własnej, tworząc nowe poziomy. 

Premiera gry na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S oraz Nintendo Switch miała miejsce 11 maja 2022 roku. 

Karta gry na Steam

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!


źródło: Informacja prasowa

Galeria:

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14

Komentarze (0):
Reklama