dodano: 2022-05-13 09:50:01
PC

Source of Madness zadebiutowało, Warhammer Age of Sigmar Tempestfall zmierza na Meta Quest 2 - Krótkie Info

Source of Madness zadebiutowało, Warhammer Age of Sigmar Tempestfall zmierza na Meta Quest 2 - Krótkie Info
12°
0

Source of Madness zadebiutowało, Warhammer Age of Sigmar Tempestfall zmierza na Meta Quest 2. Więcej w Krótkie Info!

Oficjalnie na rynku na wszystkich platformach zadebiutowała nowa gra roguelite: Source of Madness, oczekiwana propozycja Carry'ego Castle'a oraz Thunderful Publishing.

 

Polskie studio Carbon Studio zdecydowało się ogłosić, że już 18 maja 2022 roku gracze będą się mogli zapoznać z grą Warhammer Age of Sigmar Tempestfall na goglach Meta Quest 2.

Szykujemy się do premiery Warhammer Age of Sigmar: Tempestfall w wersji na  platformę Meta Quest. Projekt zadebiutuje już niebawem, 19 maja 2022 r. W ostatnim czasie siły naszego zespołu były mocno skoncentrowane na tym tytule, nie tylko nad optymalizacją sprzętową, ale i dopracowywaniem gry pod kątem systemu walki w arenie Krainy Śmiertelników – mówi Aleksander Caban, członek zarządu Carbon Studio. - Aktualnie dostępne są już pierwsze materiały z gry w postaci teasera.  –  Udostępnimy także Gameplay trailer. Zachęcamy do obserwowania naszych social mediów – dodaje

Dzięki zebranemu feedbackowi, udało nam się wzbogacić grę Warhammer Age of Sigmar: Tempestfall o dodatkowy tryb The Storm Trials: zawierający areny, po ukończeniu których gracze mogą ulepszyć swoją broń, zbierać walutę gry i za nią np. kupować kolejne zaklęcia. Poprawiliśmy też system rozpoznawania trafień oraz hitboxy niektórych przeciwników. Liczymy, że nadchodząca odsłona gry znacząco wpłynie na ogólny wzrost sprzedaży projektu, co docelowo pozytywnie przełoży się na przyszłe wyniki finansowe spółki – mówi Aleksander Caban.

 

Mini Motorways doczekało się zapowiedzi premiery na Nintendo Switchu, dzięki czemu propozycję już możemy sprawdzić, delektując się także nową aktualizację. W gronie nowości znalazł się motyw nocny oraz... miasto Warszawa!

 

Zapoznaj się także z: Pierwsze chwile z Wczesnym Dostępem Achilles Legends Untold trochę mnie zawiodły...

 

Wildfrost doczekało się zapowiedzi premiery zimą tego roku, prezentując swoją przyjemną rozgrywkę od Chucklefish, mającą rozbłysnąć na komputerach i Switchach.

 

The Pegasus Expedition doczekało się wzmocnienia w postaci pozyskania przez studio Kalla Gameworks wydawcy w postaci 1C Entertainment.

 

Golfie doczekało się ujawnienia daty Wczesnego Dostępu, którą został dzień 26 maja 2022 roku na komputerach osobistych.

 

Zapraszamy również do: Poznaliśmy dokładną datę premiery Dead Space remake! Kiedy klasyczny horror kosmiczny zadebiutuje w nowym wydaniu?

 

Crossfire Legion ma już 24 maja zagościć we Wczesnym Dostępie, tymczasem propozycja ma zaoferować na starcie tego etapu 24 jednostki, 3 dowódców, rozszerzających wcześniej planowaną zawartość nadchodzącej strategii.

 

Na rynku zadebiutował już również dodatek House Flipper – Pets, który oferuje wielkie wejście zwierzaków domowych do rozgrywki cenionego symulatora!

 

Studio Simteract postanowiło ogłosić, że w pierwszym kwartale tego roku, spółka wygenerowała do 1,75 miliona złotych.

 

Przeczytaj też:

 

Dislyte, to szanghajski RPG, który w ostatnim czasie zadebiutował na urządzeniach mobilnych z systemami Android oraz iOS.

 

Riftbound, bazująca na liniach strategia studia Basrrel Smash Studios zadebiutowała w czwartek na komputerach osobistych przez Steama.

 

FRVR oficjalnie przejęło znaną sieciową strzelankę Krunker.io, planując wprowadzenie w niej szerokich zmian, mających rozwinąć propozycję oraz zapewnić jej większą ilość graczy.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!


źródło: Informacje prasowe

Komentarze (0):
Reklama