dodano: 2020-08-08 20:00:01
PCNSHPS4PS4 PROXBOX

Spiritfarer, przyjemna gra o.....umieraniu, z nowym zwiastunem, prezentującym fragment rozgrywki. Możecie sprawdzić demo!

Autor: agusia16
Spiritfarer, przyjemna gra o.....umieraniu, z nowym zwiastunem, prezentującym fragment rozgrywki. Możecie sprawdzić demo!
23°
0

Spiritfarer, przyjemna gra o.....umieraniu, z nowym zwiastunem, prezentującym fragment rozgrywki. Możecie sprawdzić wersję demonstracyjną dostępną na Steam.
 
Spiritfarer to wykonana w uroczym, rysunkowym stylu, przygodowa gra symulacyjna stworzona przez niezależne studio Thunder Lotus Games, projekt typu management, której fabuła toczy się wokół umierania. Gra zyskała właśnie nowy filmowy zwiastun, który prezentuje fragment rozgrywki. 
 
Przygodowa gra symulacyjna Spiritfarer we fragmencie z rozgrywki
 
Nowy filmowy zwiastun zagłębia się w historię, która toczyć się będzie od mroźnych krajobrazów Nordweiler po metropolie Oxbury. Gracz będzie w niej szukał skarbów, korzystając z nowo nabytych umiejętności Zipline, czyli przewodniczki duchów i umarłych. Nie tylko zadania czekać będą nas w tej wielowątkowej, pogodnej rozgrywce, ale także proste przyjemności. Możemy bowiem po prostu kopnąć i zagrać trochę muzyki u boku swojego przyjaciela Summera.
 
Oprócz nowego filmu wideo,  twórcy poinformowali o premierze gry na nowe platformy. Spiritfarer zadebiutuje już nie tylko na Steam i GOG.com, ale także na Epic Games Store. Ten malowniczy projekt będzie mieć także premierę na Google Stadia. W ten sposób gra zadebiutuje równocześnie na różnych i wszystkich platformach w jednakowym czasie. 
 
Na razie twórcy, niezależne studio Thunder Lotus Games nie podali dokładnej, ani nawet nieco bardziej przybliżonej daty premiery. Wiemy jedynie, że zgodnie z postanowieniami, tytuł swój debiut będzie miał w tym roku. 
 
Gra swoja premierę będzie mieć na Steam, GOG.com, w wersji na PC, Mac i Linux, na Epic Games Store, a także na PlayStation 4, Pro, Xbox One, Google Stadia, Xbox Game Pass oraz Nintendo Switch. 
 
Karta gry na Steam - pobierz demo
 

źródło: Informacja Prasowa

Galeria:

1
2
3
4
5
6
7
8

Komentarze (0):
Reklama
Reklama