28°
0
dodano: 2019-12-01 06:05:11
PCPS4PS4 PROXBOX

Star Wars Jedi Fallen Order doczeka się sequela? Chęci są, ale..

Autor: AnoX
Star Wars Jedi Fallen Order okazało się wielkim sukcesem, a jeden z twórców wyraził swoje zdanie w kwestii produkcji sequela. Czy są szanse na taki tytuł?
 
Charlie Houser z Respawn Entertainment niedawno udzielił wywiadu dla gamersradar+ z którego dowiedzieliśmy się, że on (a i zapewne więcej osób w studiu - dop. red.) chętnie zająłby się sequelem Jedi Fallen Order.
 
Krótka odpowiedź "Tak" niestety świadczy o tym, że póki co nie ma żadnych dokładnych planów w tej kwestii, niemniej fani bez wątpienia oczekują w końcu tytułu, który osadzony byłby w najnowszym świecie Gwiezdnych Wojen.
 
Esport News #13 - Kwalifikacje do kadry Polski, Deluxe Ski Jump
 
Póki co doczekaliśmy się jedynie opowieści pobocznych czy oddalonych w czasie, ale być może takie są ustalenia licencyjne o których nie wiemy. Niemniej wciąż pozostaje nam nadzieja na to, że któregoś dnia będziemy mieli okazję ujrzeć historię trochę bliższą filmowym dziełom produkowanym na bieżąco przez Disneya.
  
Star Wars Jedi Fallen Order miało premierę 15 listopada 2019 roku na PC, PS4 i XB1.
 

źródło: https://www.gamesradar.com/uk/star-wars-jedi-fallen-order-breaks-sales-records-suggesting-respawns-wish-to-keep-telling-that-story-is-officially-on-the-cards/

Komentarze (0):
Reklama
Reklama