logo lubiegrac.pl

Czas na pokaz Alone in the Dark Spotlight! Co Pieces Interactive i THQ Nordic pokazują w maju 2023 roku?

aktualności news Czas na pokaz Alone in the Dark Spotlight! Co Pieces Interactive
Czas na pokaz Alone in the Dark Spotlight! Co Pieces Interactive i THQ Nordic pokazują w maju 2023 roku?Już za moment rozpocznie się transmisja z Alone in the Dark Spotlight maj 2023, zupełnie nowego wydarzenia skupionego wokół zaprezentowania czym będzie nadchodzące odświeżenie o wielu twarzach. Studio Piece Interactive oraz THQ Nordic wspólnie ukazują nowe sceny oraz dzielą się informacjami o powrocie klasyka.

Startuje transmisja z Alone in the Dark Spotlight maj 2023

THQ Nordic oraz Pieces Interactive oficjalnie dziś zdecydowały się zademonstrować graczom zupełnie nowe sceny z odświeżenia klasycznego horroru Alone in the Dark, mającego szansę ponownie zaskoczyć fanów survival horrorów.

W ramach mini pokazu gracze mogą liczyć na ujawnienie kolejnych informacji, a nawet na małą sekcję zawierającą pytania od społeczności oraz zestaw odpowiedzi na najważniejsze z nich.

Przeczytaj również: Zwiastun live-action Diablo IV... kiepsko zarysowuje charakter nadciągającej gry i jej premiery...

Autorzy już od dawna zapowiadali, że zamierzają zaskoczyć społeczność, prezentując im postęp dokonanych prac, przygotowywane przebitki z rozgrywki oraz wyjątkowy klimat, jaki ma zaoferować wielki powrót marki po wielu, wielu latach.

Rok 2023 pod wieloma względami zapowiada się growo świetnie dla fanów survival horrorów, zatem oczekiwania względem Alone in the Dark (remake) są naprawdę wysokie, w związku czym tego typu prezentacje są niezwykle oczekiwane, a wszystkie detale są w ich ramach wyłapywane...

Alone in the Dark (remake) w chwili obecnej nie ma żadnej daty premiery. Gra zmierza na komputery osobiste, PlayStation 5 oraz Xbox Series S i Xbox Series X.

Zapraszamy do transmisji!

Transmisja z Alone in the Dark Spotlight maj 2023

 

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Autor: Tamer Adas

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

SocialMedia

Partners

opencritic