Zwiastun live-action Diablo IV... kiepsko zarysowuje charakter nadciągającej gry i jej premiery...

lubiegrac news Zwiastun live-action Diablo IV... kiepsko zarysowuje charakter nadciągającej gry i jej premiery...
Zwiastun live-action Diablo IV... kiepsko zarysowuje charakter nadciągającej gry i jej premiery...Tamer Adas | 26 maja 2023, 06:00

Światło dzienne ujrzał zwiastun live-action Diablo IV, stanowiący kolejny element kampanii nakręcającej graczy do zbliżającej się wielkimi krokami premiery nowej gry Blizzarda Entertainment. Korporacja wykonała świetną pracę, aby zapewnić efektowny materiał zachowujący ducha marki...

Blizzard Entertainment przygotowuje się do wielkiej premiery, która ma zagwarantować graczom kolejną zapisującą się w historii i pamięci przygodę, jej symbolem nie stanie się jednak premierowy (tak, to już kolejny "premierowy") zwiastun aktorski, który... w zasadzie negatywnie zaskakuje widzów.

Trudno inaczej spojrzeć na materiał, któremu zwyczajnie brakuje klimatu nawet wstępniaka opowieści, zarysowanej przy okazji przeprowadzonych niedawno beta testów. Poniższy materiał wideo w zasadzie skupia się na poszczególnych klasach oraz prośbach, które mają być kierowane w stronę Lilith.

Zapoznaj się również z:

 

O ile wszystko jest faktycznie mroczne, o tyle powiedzieć sobie musimy jasno, że niestety całości brakuje większej dawki emocjonalnych scen czy momentów, które zapadałyby w pamięci fanów. Niestety z jakiegoś powodu całości brakuje większej iskry, efektownych ujęć czy lepszych akcentów muzycznych.

Prawdę powiedziawszy całość... wygląda trochę tak, jakby za wykonanie odpowiadali fani, aniżeli gigantyczna korporacja, która zapewne już za kilkanaście dni będzie się chwalić pozyskanymi miliardami dolarów spływającymi w bardzo krótkim czasie...

Wyczekiwane Diablo IV ma oficjalnie zadebiutować 6 czerwca 2023 roku na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox One, Xbox Series X oraz Xbox Series S.

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners