Premierowy zwiastun fabularny Diablo IV przygotowuje graczy do wielkiej misji i starcia z Lilith!

lubiegrac news Premierowy zwiastun fabularny Diablo IV przygotowuje graczy do wielkiej misji i starcia z Lilith!
Premierowy zwiastun fabularny Diablo IV przygotowuje graczy do wielkiej misji i starcia z Lilith!Tamer Adas | 23 maja 2023, 06:00

Premierowy zwiastun fabularny Diablo IV zagości w sieci, zarysowując przygotowywaną dramatyczną opowieść o wielkim powrocie Lilith, która ma swój plan na przyszłość Sanktuarium. Jak w tym wszystkim odnajdą się gracze oraz Inarius? Co czeka społeczność tym razem?

Zupełnie nowy zwiastun przygotowany przez Blizzard Entertainment trafił do sieci, tym razem premierowo koncentrując się na postaci głównej antagonistki, demonicy Lilith oraz jej planach i zamiarach, jakie matka Sanktuarium ma względem rzeczywistości, którą wykreowała wspólnie ze swoim ukochanym Inariusem. Przy okazji ponownie usłyszeć możemy świetną grę aktorską oraz kolejne fragmenty polskiej wersji językowej.

Co prawda dobór utworów czy niektóre elementy graficzne mocno odstają od pozostałych, ale nie zmienia to faktu, że produkcja i tak może się pochwalić wyjątkowym klimatem starcia ludzkości ze światem demonów i potworów, które zagrażają porządkowi oraz przyszłości. Ta wydaje się być naprawdę skomplikowana...

Zapoznaj się również z:

 

"Zamieć" zdecydowała się zaoferować opowieść, w której udział bierze kilka stronnictw z własnymi zamiarami, celami oraz pragnieniami i wiele wskazuje na to, że każde z nich nie będzie się ograniczać w środkach do zrealizowania swoich założeń. Siły Piekła, dystansująca się od nich Lilith, mocy Niebiańskie czy Inarius i jego podwładni, w zasadzie wszyscy mają mniej czy bardziej odległe motywacje i przestrzenie do kolejnych konfliktów.

Wiele wskazuje na to, że zaprezentowane w ramach beta testów fragmenty były jedynie wstępem do jeszcze większych dramatów, jakie mają mieć miejsce w trakcie kampanii, gdzie nie zabraknie bólu oraz cierpienia wypełniającego tym razem Sanktuarium...

Wyczekiwane Diablo IV ma oficjalnie zadebiutować 6 czerwca 2023 roku na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox One, Xbox Series X oraz Xbox Series S.

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners