dodano: 2020-03-16 21:00:02
PCPS3XBOX

Stay At Home CS:GO Cup, czyli świetna inicjatywa agencji Games Clash!

Autor: AnoX
Stay At Home CS:GO Cup, czyli świetna inicjatywa agencji Games Clash!
18°
0

Stay At Home CS:GO Cup to zupełnie nowy sieciowy turniej organizowany przez agencję Games Clash by Murator EXPO. Co czeka fanów CS-a w jego ramach?
 
Agencja esportowa Games Clash by Murator EXPO postanowiła włączyć się do informacyjnej akcji #stayathome (#zostańwdomu) organizując internetowy turniej dla amatorów - Stay At Home CS:GO Cup.
 
Zawody mają dostarczyć społeczności nie tylko okazję do rywalizacji, ale także otrzymają najważniejsze informacje dotyczące kwarantanny oraz koronawirusa (COVID-19).
 
Projekt organizowany jest non-profit, a rolą potyczek w Counter-Strike: Global Offensive jest zwiększenie świadomości graczy o zagrożeniu i istocie wprowadzonej kwarantanny.
 
sah-csgo-c
 
Zmagania rozpoczną się jutro (tj. wtorek 17 marca 2020 roku) i potrwają do niedzieli w ramach trzech formatów - single elimination (5vs5 graczy), Wingman (2vs2 graczy) i DangerZone (18 graczy jednocześnie).
 
Aby móc wziąć udział musimy zapisać się od 10:00 do 15:00, a codzienne turnieje wystartują o godzinie 16:00.
 
Real Boxing 2 w wielkim stylu powraca w lutym 2020 roku!
 
Organizatorzy zapewniają, że nie napotkamy na żadne ograniczenia w kwestii poziomu umiejętności oraz doświadczenia, liczy się idea pozostania w domu i dobrej zabawy.
 
W trakcie transmisji wyelitowane zostaną oficjalne materiały informacyjne nadesłane przez Ministerstwo Zdrowia RP.

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama