dodano: 2021-01-11 20:45:01
PC

Syberia: The World Before - Prologue, wersja demonstracyjna dostępna w polskiej wersji językowej, zarówno na Steam, jak i GOG.com

Syberia: The World Before - Prologue, wersja demonstracyjna dostępna w polskiej wersji językowej, zarówno na Steam, jak i GOG.com
11°
0

Syberia: The World Before - Prologue, wersja demonstracyjna dostępna w polskiej wersji językowej, zarówno na Steam, jak i GOG.com. Pełna wersja w tym roku.

Syberia: The World Before - Prologue,, wersja demonstracyjna kolejnej odsłony klasycznej przygodówki Syberia, o tytule Syberia: The World Before, pojawiła się na Steam 8 października 2020 roku. Ostatnia aktualizacja zmieniła jednak kilka jej aspektów. Między innymi dodała nowe wersje językowe. Teraz możemy zagrać w grę także po polsku - napisy

Przeczytaj również: Syberia: The World Before - Prologue - wrażenia z wersji demonstracyjnej czwartej odsłony cyklu. Międzyczasowa, klasyczna i zupełnie inna

Seria Syberia cieczy się do tej pory wielką przygodową renomą, zachęcając do grania coraz nowsze pokolenia graczy, dla których mamy na stronie poradniki dwóch pierwszych części gry, czyli Syberii numer jeden oraz dwa. Na ten rok planowana jest premiera czwartej już odsłony serii, o tytule Syberia: The World Before, kolejnej gry w kolekcji Microids oraz studia Koalabs, napisanej i stworzonej przez pomysłodawcę wcześniejszych gier z cyklu, Benoîta Sokala.

Zanim zatopimy się w opowieść, tym razem skupiającą się nie na jednej, a dwóch bohaterkach, na dodatek rozgrywającą się w dwóch niezależnych, odrębnych strefach czasowych, możemy tytuł sprawdzić we wstępie, w prologu - wersji demo, która dostępna jest zarówno na Steam, jak i na GOG.com. Na obydwu platformach, gra dostępna jest teraz także w języku polskim, w postaci napisów w języku polskim. Wszystko wskazuje na to, że i ta część zyska w pełnej wersji polską lokalizację. 

Zapoznaj się także z: Syberia - poradnik, solucja

Historia jak wspomniałam pozwoli nam wcielić się w dwie bohaterki. Pierwszą z nich jest znana fanom serii protagonistka wszystkich do tej pory wydanych gier, Kate Walker, którą poznajemy podczas wydarzeń z roku 2004, a sama Kate przebywa uwięziona w kopalni soli. Druga zaś młoda, siedemnastoletnia pianistka, Dana, żyjąca w przedwojennym Wiedniu, w roku 1937. Losy tych dwóch kobiet, w jakiś sposób będą z sobą powiązane.

Wersja demonstracyjna, dostępna na Steam i GOG.com pozwala nam na poznanie wstępu do opowieści, w którym to kierować będziemy naprzemiennie, zarówno Daną, od której rozpoczynamy zabawę, jak i Kate. 

Premiera pełnej wersji gry przewidziana jest w bliżej nie określonym miesiącu 2021 roku, w wersji na komputery osobiste PC. 

Karta gry na Steam - zagraj w demo


Galeria:

1
2
3
4
5
6

Komentarze (0):
Reklama
Reklama