16°
0
dodano: 2021-06-20 22:40:01
PCNSHPS4PS4 PROPS5

Szczury i żaby zmierzą się ze sobą w Tails of Iron od Odd Bug Studio i United Label!

Autor: AnoX

Tails of Iron od Odd Bug Studio i United Label zabierze graczy do mrocznego świata, gdzie mierzą się ze sobą dwa stronnictwa - żaby oraz szczury, czyniąc to w modelu walki znanym z serii soulslike!

Rodzimy wydawca zależy od CI Games zdecydował się zaprezentować nowy projekt w portfolio, stawiając na niezwykłą opowieść w modelu RPG-owym, znanym chociażby z serii Souls.

Projekt zabiera graczy do świata przedstawionego pełnego mroku, tajemnicy oraz wojny toczącej się pomiędzy szczurami oraz żabami. To właśnie w takich warunkach wcielimy się w przedstawiciela pierwszej z frakcji, stając do walki z głosem Douga Cockle, znanego z roli Geralta w anglojęzycznych wersji Wiedźmina.

Jako Redgie gracze staną w roli szczurzenia następcy tronu, który będzie musiał zawalczyć z Zieloną Brodawką, powstrzymując wroga inwazję oraz marsz do przodu!

Zapoznaj się także z: Chicken Police: Paint in Red, przygodowa gra w stylu noir już wkrótce dostępna w wersji pudełkowej

W ramach modelu soulslike'owego, mierzyć się będziemy z licznymi przeciwnikami, krok po kroku rozwijając naszą postać oraz jej wpływy i możliwości oddziaływania. Jednocześnie oznacza to także, że będziemy się musieli nieźle napracować, aby powstrzymać poszczególnych wrogów.

Poniżej znajdziecie ciekawy zwiastun, prezentujący podstawy projektu, jego świata oraz pomysł z cechami charakterystycznymi.

Tails of Iron ma zadebiutować w 2021 roku na PlayStation 5, PlayStation 4, komputerach osobistych, Nintendo Switch, Xbox One, Xbox Series X oraz Xbox Series S.

United Label S.A. notowane jest na NewConnect.


źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama