dodano: 2021-02-22 18:00:01

Tajemniczy Project Greenhorn znany także jako The Hidden Camp. Czy to kontynuacja Gibbous czy zupełnie inny przygodowy tytuł?

Tajemniczy Project Greenhorn znany także jako The Hidden Camp. Czy to kontynuacja Gibbous czy zupełnie inny przygodowy tytuł?
0

Tajemniczy Project Greenhorn znany także jako The Hidden Camp. Czy to kontynuacja Gibbous czy zupełnie inny przygodowy tytuł studia Stuck In Attic? 

Stuck In Attic, studio znane z niesamowicie klimatycznej, przepięknej graficznie przygodówki Gibbous - A Cthulhu Adventure, pracuje nad nowym, na razie bardzo tajemniczym projektem. Zobaczcie sami!

Skorzystaj z naszego szczegółowego poradnika do: klasycznej przygodówki z elementami mitologii Cthulhu - Gibbous - A Cthulhu Adventure

Gra znana jako Project Greenhorn, albo The Hidden Camp, bo tak też ją twórcy określają na swoim profilu na Twitterze, została zaprezentowana na pierwszych pracach koncepcyjnych przedstawiających dwie lokacje. Jedna to jakiś bogaty dom, może nawet pałac, druga to coś na wzór cyrkowego obozu. 

Czym jest projekt, czy jest to zapowiedź kolejnej części Gibbous – A Cthulhu Adventure, klasycznej przygodówki rozgrywającej się w mrocznym mieście Darkham i samej Transylwanii? Czy poznamy dalsze losy bohaterów Gibbous, bibliotekarza Buzza Kerwana, detektywa Dona R. Ketype'a i ich kobiecej pomocnicy. Czy dowiemy się co tak naprawdę niosło za sobą zakończenie Gibbous - A Cthulhu Adventure? Czy tajemnica Księgi Necronomicon i złowieszczego kultu będzie miała ciąg dalszy? A może jest to zupełnie inny growy projekt?

Pytania mnożą się a twórcy na razie nie udzielają żadnej na nie odpowiedzi. Tymczasem możemy podziwiać pierwszy klip filmowy, który wprawdzie nie zdradza za wiele, ale niesie ze sobą przeświadczenie, że o Stuck In Attic pracuje nad nową grą, co zapewne niezmiernie cieszy wielu z Was.

Oczywiście będziemy obserwować rozwój projektu, śląc Wam wszystkie informacje. Tymczasem zachęcamy do lektury recenzji Gibbous – A Cthulhu Adventure, oczywiście do sprawdzenia tejże przygodówki, jeśli jeszcze nie graliście i w razie potrzeby, korzystania z poradnika/solucji, który znajdziecie na łamach naszego serwisu. 

Więcej szczegółów na temat gry, jej premiery, platformy na której zadebiutuje, nie jest nam znana. 


Komentarze (0):
Reklama
Reklama