dodano: 2019-04-18 18:00:02
PCPS4PS4 PROXBOX

Tales of the Neon Sea na zwiastunie prezentującym rozgrywkę

Autor: agusia16
Tales of the Neon Sea na zwiastunie prezentującym rozgrywkę
0

Tales of the Neon Sea swoją premierę na rynku gier będzie mieć już pod koniec tego miesiąca. Po wersji demonstracyjnej, która od jakiegoś czasu do pobrania na Steam, pojawił się nowy zwiastun filmowy, prezentujący fragment rozgrywki. 
 
Tales of the Neon Sea to gra inspirowana cyberpunkiem i takimi projektami, jak Blade Runner i Ghost in the Shell, inspirowana historiami wykonanymi w pikselowej grafice, o której mieliśmy okazję wspominać w tym wpisie, a także w tym, ma zadebiutować na Steam 30 kwietnia 2019 roku. Jeśli jesteście ciekawi jak prezentuje się rozgrywka, to właśnie pojawił się filmowy zwiastun, który zachciał dla graczy zaprezentować wydawca Tales of the Neon Sea, studio Zodiac Interactive, które ma na swoim koncie, między innymi, dobrze przyjętą przygodówkę logiczną, Iris.Fall , której recenzję znajdziecie na stronie.
 
Iris.Fall - recenzja
 
Zaprezentowany fragment z gry, przedstawia protagonistę Tales of the Neon Sea, pomagającego policji w śledztwie na miejscu zbrodni i kontynuuje rozgrywkę, którą znajdziecie w wersji demonstracyjnej, gry stworzonej przez niezależnego twórcę, Palm Pioneer, pracującego nad swym projektem przez okres trzech lat. Wersja demo dostępnym na Steam.
 
- Uwielbiamy ideę historii typu detektyw / kryminał w środowisku cyberpunk. Podobnie jak w przypadku tych klasyków, przyjrzymy się związkom między ludźmi a sztucznymi inteligencjami / robotami, a gracz rozwiązywać będzie przestępstwa w ramach podstawowej rozgrywki. Oczywiście ważne jest to, w jaki sposób wyodrębnimy naszą narrację od tej, która pojawiła się przed nami, ostatecznie scharakteryzujemy Tales of the Neon Sea i pod tym względem przyjmujemy bardziej lekkie, humorystyczne i dziwaczne podejście do gatunku - mówi producent, Tian Chao - Tworzenie szczegółowych i atrakcyjnych pixel-artów i oświetlanie ich w unikalny sposób to jedna z naszych umiejętności. Cyberpunk i pixel-art wydają się być dobrym dopasowaniem, więc sensownym było pójście w tym kierunku z opowieściami o neonowym morzu. 
 
Tales of the Neon Sea, miała swój  pomyślnie początek w kampanii  Kickstarter przez 845. Jest także zwycięzcą wielu nagród, w tym Excellence in Visual Art at indiePlay 2018 oraz Most Innovative Game i Best Game Design na INDIE PRIZE Aisa 2018.
 
Tales of the Neon Sea zadebiutuje na na Steam 30 kwietnia w wersji na PC oraz konsolach.
 
Karta gry na Steam
 
Odwiedź stronę wydawcy - Zodiac Interactive
 

 


źródło: Informacja Prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama