zamknij

dodano: 2019-05-31 07:10:02
PCPS4PS4 PROXONEXONEX

Techland nawiąże współpracę dla dobra Dying Light 2 z...

Autor: Uszaak
Techland nawiąże współpracę dla dobra Dying Light 2 z...
44°
0

Polacy połączą siły z Square Enix, co pomoże w dystrybucji zbliżającej się produkcji o zombie na rynkach obu Ameryk.

Zbliżająca się kontynuacja Dying Lighta nabiera rozpędu. Oprócz ostatnich informacji na temat pojawienia się przy okazji targów E3, tym razem Techland ogłasza nić porozumienia z japońską firmą, która zajmuje się tworzeniem i wydawaniem gier komputerowych. Square Enix w swoim dorobku ma promowanie takich tytułów jak Tomb Raider z 2013 roku, Life is Strange czy Deus Ex: Bunt ludzkości.   

Dying Light 2 przedstawia unikatową wizję postapokalipsy, która nazywana jest Modern Dark Ages. W kontynuacji czeka na graczy bezlitosna rzeczywistość pełna zagrożeń nie tylko ze strony zarażonych, ale także ludzi oraz moralnie skomplikowane decyzje wpływające na transformację miasta. Los chylącej się się ku upadkowi aglomeracji pozostawiony zostanie w rękach graczy. Do pracy nad scenariuszem zatrudniono Chrisa Avellone, który jest jednym z głównych twórców Fallouta 2 oraz scenarzystą legendarnego Planescape: Torment.
 

Grę napędza C-Engine - nowa generacja autorskiego silnika graficznego Techlandu. Dying Light 2 trafi na PC, Xbox One i PlayStation 4. Więcej informacji na temat współpracy oraz gry pojawi się na targach E3 2019, które odbędą się już wkrótce. 
 
- Partnerstwo ze Square Enix jest dla nas niesłychanie ekscytujące. Daje ono obu stronom niezwykłe możliwości, z których skorzystamy by zaprosić graczy w obu Amerykach do świata nazywanego przez nas Modern Dark Ages - mówi Ed Lin, Head of Marketing w Techlandzie.

- Jesteśmy podekscytowani tym, że nasza współpraca z Techlandem dotyczyć będzie Dying Light 2, jednego z najbardziej oczekiwanych przez branżę tytułów. Dying Light 2 to ambitny i innowacyjny projekt, który z pewnością zachwyci graczy. Ta gra bardzo dobrze pasuje do naszego portfolio i nie możemy się doczekać momentu, gdy na E3 poznamy więcej szczegółów -
mówi John Heinecke, Chief Marketing Officer w Square Enix.
 
Dying Light 2 wciąż nie ma daty premiery.


źródło: Informacja Prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama