dodano: 2022-09-22 17:45:01
PCNSHPSXBOX

Serial Ted Lasso trafi do trybu Kariery i trybu Ultimate Team w nowej odsłony FIFA 23!

aktualności e-sport Serial Ted Lasso trafi do trybu Kariery i trybu Ultimate Team w nowej odsłony FIFA 23!
Serial Ted Lasso trafi do trybu Kariery i trybu Ultimate Team w nowej odsłony FIFA 23!
10°
0

EA Sports poinformowało wszystkich graczy oficjalnie o nawiązaniu współpracy z serialem Apple TV Ted Lasso, który dostępy będzie w trybie Kariery i trybie Ultimate Team.

EA Sports się nie zatrzymuje i oficjalnie wprowadza do cyfrowej gry piłki nożnej nową współpracę. Tym razem serialowy hit Apple TV Ted Lasso, który cieszy się bardzo dobrą popularnością wśród wielu ludzi dostępny będzie w nowej odsłonie FIFA 23.

Zapoznaj się też z: Rafał Gikiewicz pierwszy Polakiem, który znalazł się w pierwszej Drużynie Tygodnia w FIFA 23!

Wraz z menadżerem Ted Lasso pojawi się w grze również klub AFC Richmond wraz ze stadionem i największymi gwiazdami serialowego klubu. Nowa nawiązana współpraca dostępna będzie w trybie Kariery oraz trybie Ultimate Team w zadaniach i wyzwaniach dla graczy. 

Jest to bardzo dobry ruch ze strony EA Sports, gdyż gracze lubiący tryb Kariery będą mogli bardzo przyjemnie spędzić czas, zarządzając klubem AFC Richmond i możliwość umieszczenia go nawet w najlepszych ligach na świecie.

Nadchodząca FIFA 23 premierę zaliczy 30 września 2022 roku na PlayStation 5, PlayStation 4, komputerach osobistych, Nintendo Switch (Legacy Edition), Xbox One, Xbox Series S oraz Xbox Series X. Nową część sprawdzić możemy w EA Play Pro.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!


źródło: https://www.ea.com/pl-pl/games/fifa/fifa-23/news/fifa-23-ted-lasso-afc-richmond

Komentarze (0):
Reklama