dodano: 2021-07-20 18:00:01
PC

The Bookwalker, przygodowa gra eksploracyjna noir. Wejdź w skórę Lalkarza w świecie książek

aktualności news The Bookwalker, przygodowa gra eksploracyjna noir. Wejdź w skórę Lalkarza w świecie książek
The Bookwalker, przygodowa gra eksploracyjna noir. Wejdź w skórę Lalkarza w świecie książek
14°
0

The Bookwalker, przygodowa gra eksploracyjna noir, dzieło niezależnego studia Do My Best. Wejdź w skórę Lalkarza w świecie książek na platformie Steam.

Kolejna, tym razem rosyjska gra przygodowa utrzymana w klimacie noir, skupiona na eksploracji, ale i na łamigłówkach zmierza ze swoim debiutem na Steam. Jest nią przygodówka o tytule The Bookwalker, której autorami jest studio Do My Best, tytuł przenoszący graczy w świat książek, w wiele różnych krain, każdej w innym klimacie. 

The Bookwalker to różne krainy, różne historie, tajemnicze zamkowe lochy, dryfujący statek kosmiczny, pustynne miasto i wiele innych, miejsca, które spaja jedno, bohater. A jest nim Lalkarz, mający umiejętność zanurzania się w świat książek, tak jakby to były przeróżne sny. Zadanie Lalkarza jest bardzo jasne, choć nie łatwe. Nasz bohater musi przenosić przeróżne przedmioty między lokacjami, między książkami. Szuka tam cennych, legendarnych przedmiotów o wielkiej mocy, by dokonywać handlu. Z tego właśnie żyje. 

Przeczytaj również: Bramble: The Mountain King, przygodowy horror inspirowany legendami skandynawskimi

Nie tylko poszukiwania czekają na gracza w rożnych krainach jak sny, nie tylko zbieranie przedmiotów, ale i zadania, zagadki i łamigłówki, których rozwiązanie wiązać się będzie często z nieszablonowym myśleniem. Gdy utniemy możemy przenieść się do swojego mieszkaniu, budząc się ze swojego kolejnego snu. 

Data premiery gry nie została jeszcze ogłoszona. The Bookwalker zadebiutuje na komputerach osobistych PC. 

Karta gry na Steam

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!


Galeria:

1
2
3
4
5
6
7

Komentarze (0):
Reklama