dodano: 2017-07-25 14:00:02

The Escapists 2 trafi na konsolę i do pudeła!

Autor: AnoX
2
The Escapists 2 trafi na konsolę i do pudeła!
The Escapists 2 już niebawem trafi na konsole Playstation 4 oraz Xbox One w pudełkowym wydaniu. Cenega zaoferuje nam ten niepozorny tytuł w dobrej cenie.
 
Już niebawem konsolowcy będą mieli okazję ponownie spróbować swoich sił w  ucieczce z więzień, tym razem za sprawą drugiej, lepszej odsłony. Największe i najlepiej strzeżone miejsca na świecie już niebawem staną się miejsce Waszych operacji. Rzecz jasna to nie jest tak, że cały dzień spędzimy na kopaniu dziury w naszej celi... Cały czas będziemy musieli prowadzić życie normalnego skazańca przy okazji starają się oszukać wszystkich strażników. 
 
The Escapists 2 oferuje nam (na konsolach) także dodatek - The Gloriuos Regime, który jeszcze bardziej rozszerzy nasz czas spędzony z grą. Uciekać będziemy mogli samodzielnie lub wraz z innymi graczami dzięki trybowi kooperacji lokalnej lub sieciowej.  
 
Rozgrywka jest ponoć piekielnie wciągająca i z pewnością sprawia mnóstwo zabawy w kooperacji, w której przecież odpowiedzialność spływa na cały zespół. być może i Wy skusicie się zwiedzić najciekawsze więzienia, które stanowić będą ciężki orzech do zgryzienia. 
 
The Escapists 2 ukaże się w pudełkowym wydaniu na Playstation 4 i Xbox One w ceni 129,99 zł już 22 sierpnia 2017 roku.
 
ogolny

źródło: Informacja Prasowa

Komentarze (2):
avatar Mariusz
dodano: 2017-07-25 16:50:22

Wygląda ciekawie ale jak dla mnie to stanowczo z ceną jest coś nie tak jak za taka gierkę:(

avatar Crispio
dodano: 2017-07-25 15:28:15

Ta gra pokazuje, że nie tylko tytuły 3A potrafią przyciągnąć na długie godziny ;) :D

Reklama
Reklama