dodano: 2020-03-25 08:10:02

The Great platformy Hulu, satyryczny dramat o Katarzynie Wielkiej

Autor: agusia16
The Great platformy Hulu, satyryczny dramat o Katarzynie Wielkiej
13°
0

Great, serial łączący komedię, a nawet satyrę z dramatem o Katarzynie Wielkiej, bez prawd historycznych obejrzymy w maju na Hulu. Pora na oficjalny zwiastun.
 
Platforma Hulu przygotowuje dla swoich subskrybentów bardzo specyficzny serial, produkcję, która skupia się wokół początków panowanie największej władczyni Rosji, Katarzyny Wielkiej. Produkcja nie skupi się jednak dosłownie na prawdzie historycznej, prezentując widzom połączenie satyry i dramatu. The Great został zaprezentowany na oficjalnym zwiastunie.  
 
Lekkie jak piórko - recenzja serialu stacji Hulu, dostępnego na HBO
 
Oryginalny serial od Hulu, to współczesna opowieść rozgrywająca się w historycznie osadzonych czasach, tylko momentami zahaczająca o prawdę historyczną. Produkcja z pewnością ucieszy wszystkich fanów kostiumowego kina. The Great pokazuje w satyryczny, czasami niezwykle dobitny sposób drogę Katarzyny Wielkiej od zwykłej dziewczyny mieszkającej na wsi, do największej władczyni, carycy Rosji. 
 
Jest to historia młodej kobiety z ideałami i marzeniem o prawdziwej miłości, której los został już przesądzony. Katarzyna ma zawrzeć aranżowany ślub z carem Piotrem. Niestety szybko przekonuje się, że jej wybranek nie spełnia dziewczęcych oczekiwań. Ma oczywiście nadzieję go zmienić, co rzecz jasna, nie będzie łatwe. Niestety rzeczywistość Katarzynę przerasta. Zastaje bowiem brutalny, zacofany świat. Żeby zmienić go na swoją modę, musi pozbyć się męża, przekonać do siebie kościół no i oczywiście poddanych. 
 
W serialu The Great od Hulu zagrają: Elle Fanning (Czarownica i Czarownica 2Ciekawy przypadek Benjamina) jako Katarzyna, Nicholas Hoult (Mad Max: Na drodze gniewu, X-Men: Mroczna Phoenix, Tolkien), Phoebe Fox (Czarne lustro, Anioł Śmierci), Adam Godley (Charlie i fabryka czekolady, Teoria wszystkiego), Gwilym Lee (Katyń – Ostatni świadek, Turysta), Charity Wakefield (Rozważna i romantyczna, Serena), Douglas Hodge (Diana, Joker), Sacha Dhawan (1000 lat po Ziemi, Drakula), Sebastian de Souza (Rodzina Borgiów, Medyceusze: Władcy Florencji), Bayo Gbadamosi (Wojna Światów) i Belinda Bromilow (Szlak zbrodni, Szaleństwo w Placid Lake). 
 
Premiera The Great na Hulu 15 maja 2020 roku.  
 
Strona platformy Hulu
 

Komentarze (0):
Reklama
Reklama