dodano: 2023-01-23 09:45:02
aktualności newsy filmowe The Last of Us - 3 odcinek, co się wydarzy po odcinku Zarażeni

The Last of Us - 3 odcinek, co się wydarzy po odcinku Zarażeni? Nadszedł czas na spotkanie z Billem!

The Last of Us - 3 odcinek, co się wydarzy po odcinku Zarażeni? Nadszedł czas na spotkanie z Billem!
29°
0

Drugi rozdział serialowej opowieści The Last of Us od HBO, oficjalnie w nocy zadebiutował, a to oznacza posunięcie się dalej historii Joela oraz Ellie. Już niebawem poznają nowe postacie, które wpłynął na nich oraz ich nastawienie do świata... Co stanie się w 3 odcinku serialu The Last of Us HBO?

Serial The Last of Us od HBO krok po kroku prezentuje nam dalsze wydarzenia, które mieliśmy okazję poznać w trakcie przechodzenia pierwszej części The Last of Us. Jak na tym, wciąż dość wczesnym etapie, rozwija się relacja głównych bohaterów?

The Last of Us HBO odc. 3 - streszczenie, opis

Dopiero co Torv oraz Joel odkryli, że faktycznie Ellie została ugryziona, ale... jej organizm poradził sobie z pasożytem. Pomimo oporów, ostatecznie grupa wyruszyła w dalszą, niebezpieczną drogę. Na niej w końcu pojawili się zarażeni, którzy są coraz niebezpieczniejsi...

W poprzednich odcinkach: 

 

Wraz z trzecim odcinkiem The Last of Us będzie się można zapoznać z postacią Billa, mężczyzny w pełni skupionego na przetrwaniu. To sprawia, że równo w relacji z Frankiem, jak również z Ellie oraz Joelem, zachowuje się... dość bezwzględnie i nietypowo.

Nowa współpraca spowoduje, że każda ze stron będzie się trzymać na dystans, szczególnie z uwagi na to, że Zarażani nie są jedynym zagrożeniem w tym świecie. Ostrzeżenia postaci odkrywanej przez Pedro Pascala niestety się sprawą...

Nadejście bandytów nie jest zaskoczeniem, ale czy można się odpowiednio zabezpieczyć przed tego typu atakami? Jak długo miejsce może pozostać bezpieczne? Czy Frank oraz Bill okażą się pomocni podczas kolejnego etapu?

Zapoznaj się też z: Serial The Last of Us pozostanie z widzami aż do marca, a czego się możemy spodziewać dalej?

The Last of Us HBO odc 3 - data premiery odcinka

Zbliżający się 3 odcinek serialu The Last of Us HBO ukaże się już 30 stycznia 2023 r. na antenie HBO i na platformie HBO Max w sieci o 3:00 w nocy czasu polskiego.

Zapraszamy również do recenzji serialu Ród Smoka

The Last of Us HBO odc 4 - kiedy zadebiutuje następny odcinek?

Tradycyjnie zgodnie z zamiarami HBO kolejny, 4 odc. zadebiutuje za tydzień, 6 lutego 2023 r., także w sieci na HBO Max oraz na HBO o godzinie 3:00.

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!


źródło: fot. Liane Hentscher/HBO

Galeria:

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14

Komentarze (0):
Reklama