dodano: 2020-06-25 07:00:01

The Medium chce kontynuować swoją strategię straszenia oraz podejścia do rozgrywki horrorowej

Autor: AnoX
Gra: The Medium
The Medium chce kontynuować swoją strategię straszenia oraz podejścia do rozgrywki horrorowej
21°
0

The Medium to nadchodzący horror polskiego Bloober Team, które chce kontynuować swoją strategię straszenia oraz budowania klimatu przerażenia.
 
Polskie studio podzieliło się informacjami dotyczącymi tego czego się możemy spodziewać po modelu straszenia oraz budowania klimatu grozy w The Medium. Rozgrywka ma zaoferować nam kontynuację dotychczasowych rozwiązań. 
 
CD Projekt napędza zainteresowanie Night City Wire, rozdając za darmo paczkę cyfrowych dodatków z Cyberpunk 2077!
 
Bloober Team po raz kolejny pozbawi swój projekt broni jakiegokolwiek typu,w związku z czym klasyczny model walki z potworami nie będzie istniał. Wcześniejsze propozycje jak chociażby Layers of Fear czy Observer również zasadniczo były pozbawione tego typu systemów.
 
Co prawda mamy się mierzyć z zagrożeniami duchowymi czy też złem czystej postaci w wyniku czego spodziewać się możemy nieco innych rozwiązań. W Blair Witch nie zabrakło oryginalnego wykorzystania latarki 
 
Propozycja należąca do grona Zoptymalizowane dla Xbox Series X, wciąż nie doczekała się zaprezentowania nam szerszych fragmentów rozgrywki, jednakże być może w lipcu dowiemy się czegoś więcej na lipcowego wydarzenia z grami na Xbox X.
 
Dokładny pokaz jest jeszcze przed nami, choć część graczy może czuć niepokój ze względu na plotki o przejęciu Bloober Team. Gdy była mowa o Techlandzie szybko jest zdementowano, w przypadku krakowskiego studia zbyt szybko i głośno nie zareagowano....
 
The Medium zmierza na konsolę Xbox Series Xgra ukaże się w końcówce 2020 roku, także na komputerach osobistych.
 
Bloober Team S.A. notowane jest na parkietach NewConnect.
 

źródło: https://gamerant.com/the-medium-weapons/

Komentarze (0):
Reklama
Reklama