dodano: 2020-10-10 01:25:01

The Medium z datą premiery i nowym zwiastunem! Nowy horror Bloober Team sprawdzimy na początku grudnia!

Autor: AnoX
Gra: The Medium
The Medium z datą premiery i nowym zwiastunem! Nowy horror Bloober Team sprawdzimy na początku grudnia!
20°
0

Bloober Team ogłosił dokładną datę premiery gry The Medium, która zagości na nowych Xbox-ach oraz komputerach zagości już na początku grudnia tego roku.
 
Polscy eksperci od horrorów ogłosili datę premiery gry The Medium, która poza Observer System Redux, ukaże się 10 grudnia 2020 roku. Fani będą się mogli zatem wybrać wpierw do Cyberpunkowej rzeczywistość, po czym nastąpi wizyta w nieco innym, mroczniejszym w stylu fantastycznym, Krakowie. 
 
 
 
Psychologiczną opowieść będziemy mogli odkryć za cenę wynoszącą niecałe 50 euro, w wyniku czego nie będziemy skazani na gigantyczne wydatki za projekt, mającym być z resztą najbardziej ambitnym projektem dla firmy.
 
Dystopijną rzeczywistość inspirowaną pracami Zdzisława Beksińskiego będziemy mogli poznać także na słabszej konsoli Microsoftu, zatem tytuł nie powinien być aż tak wymagający dla mocniejszej, sprzętowej  propozycji.
 
Zapoznaj się także zSyberia: The World Before - Prologue, wersja demonstracyjna czwartej odsłony przygodowej serii już na Steam. Zagramy dwiema bohaterkami
 
– Okres przedświąteczny stanowi świetne okno premierowe, dlatego termin premiery Medium jest nieprzypadkowy. Jesteśmy na ostatniej prostej i zostało nam szlifowanie gotowego produktu. Chcemy oddać w ręce graczy grę, która przekazuje nasze dywagacje nad współczesnym światem, gra która stawia więcej pytań niż odpowiedz. Microsoft nie bez przyczyny uznał The Medium za jedną z pozycji, która może pomóc najnowszej konsoli tej firmy odnieść ogromny sukces. Z pewnością słowo “unikalna” jest tutaj kluczem. Jestem dumny z mojego zespołu, że w trakcie pandemii poradził sobie tak dobrze mimo wielu przeciwności. – mówi Piotr Babieno, Prezes Zarządu Bloober Team S.A.
 
The Medium zmierza komputery osobiste i na konsole Xbox Series S i Xbox Series Xgra zadebiutuje 10 grudnia 2020 roku.
 
Bloober Team S.A. notowane jest na parkietach NewConnect. Firma planuje zagościć na Giełdzie Papierów Wartościowych.
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama