dodano: 2020-03-19 23:00:02
PCPS4PS4 PROXBOX

The Riftbreaker z efektownym i imponującym zwiastunem z rozgrywki!

Autor: AnoX
The Riftbreaker z efektownym i imponującym zwiastunem z rozgrywki!
28°
0

The Riftbreaker doczekało się zwiastuna z rozgrywki, który pokazuje z jak imponującą grą będą mieli do czynienia posiadacze komputerów osobistych.
 
The Riftbreaker na PGA 2019 miałem okazję ogrywać, gdzie gra mocno przypadła mi do gustu i zaimponowała zaimplementowanymi przeciwnikami oraz charakterystyką ich pojawiania się i atakowania gracza.
 
Opublikowany nowy zwiastun skutecznie i imponująco prezentuje nam skalę wojny, jaką przeprowadzimy z kosmitami na ich własnym terenie. Będzie to zaprawdę pamiętna wojna z licznymi przeciwnikami.
 
Kapitan Ashley S. Nowak to dzielna bohaterka posługująca się potężnym robotem-kombinezonem noszącym urocze imię - Mr. Riggs, z pomocą którego będziemy mogli rozpocząć kolonizację wyjątkowej planety znanej jako Galatea 37.
 
Nowa zajawka jest jednocześnie zaproszeniem do Alfa testów numer 2, które rozpoczęły się i udostępniają graczom sporą dawkę treści do sprawdzenia przedpremierowo.
 
Wycieki o CoD Black Ops z rebootem i CoD 2021 od Sledgehammer!
 
EXOR Studios oprało swoją grę o najnowszą wersję ulepszonego silnika autorskiego Schmetterling 2.0, znanego ze świetnych efektów z poprzednich tytułów w postaci X-Morph: Defense i Zombie Driver.
 
Polscy twórcy zadbali także o integrację produkcji z platformami do prowadzenia transmisji przez sieć, dzięki czemu społeczność będzie można licznie wpływać na zabawę poprzez wprowadzenie niebezpiecznego tornada czy ułatwień.
 
W ramach wersji Alpha 2 znalazły się regulowane poziomy trudności, pojawił się Detektor Skarbów, nowe powierzchnie, nowe budynki, broń, system krytycznych ciosów, więcej trudnych i mocnych wrogów, system pogodowy oraz liczne pomniejsze poprawki.
 
The Riftbreaker na komputerach osobistych powinno mieć premierę w 2020 roku. Zaplanowane zostały wersje także na PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 5 oraz Xbox Series X.
 
Karta na Steam
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama