dodano: 2020-04-22 18:15:01
PC

Thriller growy The Shattering zadebiutował na Steam oraz GOG.com

Autor: agusia16
Thriller growy The Shattering zadebiutował na Steam oraz GOG.com
12°
0

Thriller psychologiczny The Shattering niezależnego studia Super Sexy Software i Deck13 już na Steam oraz GOG.com. Twórczyni, Marta Szymańska opowiada o projekcie.
 
Premierę przygodowego thrillera w klimacie grozy, wypełnionego bielą, stworzonego przez międzynarodowy zespół niezależnego studia Super Sexy Software, wydany przez Deck13, The Shattering zadebiutował na Steam oraz GOG.com. Marta Szymańska, pomysłodawczyni projektu dzieli się w nowym filmowym zwiastunie kulisami powstawania projektu. 
 
The Shattering, thriller psychologiczny z kwietniową datą premiery
 
The Shattering to gra, która powstała z pasji, tytuł stworzony przez grupkę przyjaciół, gra, której projekt powstał w 2013 roku w umyśle Marty Szymańskiej. Twórczyni badając wpływ bieli i czerni w horrorach, grach i kulturze, pomyślała o stworzeniu gry, która będzie opierać się właśnie na takich motywach. Tematem przewodnim The Shattering jest przeświadczenie, że horror i związany z nim lęk, można osiągnąć bez znanego w tego typach straszenia, ale przez biel, brak informacji i oczywistego wroga. 
 
Opowieść skupia się wokół mężczyzny o imieniu Jan, który doświadczył traumatycznego wydarzenie. Poprzez doświadczanie i poznawanie kluczowych elementów z jego życia, kształtujemy i definiujemy prawdę o nim. Pozbywamy się fałszu i kłamstw, by w końcu dowiedzieć się, jakie jest imię kobiety, które zapomniał. 
 
The Shattering to: 
 
  • Piękne i bogate realistyczne środowiska malowane nieskazitelnie białą estetyką zapewniają oryginalną scenerię, która wyróżnia się na tle innych.
  •  Intrygująca historia podzielona na pięć aktów, które składają się na wiedzę o przeszłości i zrozumienie teraźniejszości w miarę postępów gracza.
  •  Wysublimowany, chwytliwy i intensywny oryginalny wynik, który tchnie życie w każdą chwilę.
 
The Shattering dostępna jest w wersji na komputery osobiste PC na Steam oraz GOG.com. 
 
Karta gry na Steam
 

źródło: Informacja Prasowa

Galeria:

1
2
3
4
5
6
7
8
9

Komentarze (0):
Reklama
Reklama