dodano: 2018-09-14 15:00:02
PCNSHPS4PS4 PROXBOX

The Sinking City z kartą na Steam i nowym zwiastunem

The Sinking City z kartą na Steam i nowym zwiastunem
10°
1

The Sinking City, przygodowa gra akcji studia Frogwares zyskała właśnie nowy, filmowy zwiastun. Gra ma już także swoje miejsce na platformie Steam.
 
Gra, o której wspominaliśmy Wam już wiele razy, choćby przy okazji daty premiery czy też jednego ze zwiastunów, w których to niewielkie, ukraińskie studio Frogwares próbuje zaprezentować graczom proces powstawania gry. Kolejny, zaprezentowany wczoraj film wideo,  tym razem skupia się na na opowieści wizualnej, które obrazuje proces powstawania gry osadzonej w otwartym świecie. Poprzez specyficzne oświetlenie twórcy spróbują oszukać umysł, mroczność, która przekształca się w znacznie bardziej prześladujące wyzwanie. Wszystko to zostało w nowym zwiastunie wyjaśnione za pomocą rozgrywki.

A jak zapewne już wiecie, gdy o tym wspominaliśmy, przenosimy się do nawiedzonego przez przerażającą,  bardzo tajemniczą powódź miasteczka Oakmont Massachusetts, by wcielając się w prywatnego detektywa, Charlesa W. Reeda rozwikłać zagadkę niezwykle tajemniczego kataklizmu. 

The Sinking City ma już swoją kartę na platformie Steam, więc wszyscy zainteresowani jej zakupem mogą ja dodawać do swojej listy życzeń.

Projekt zadebiutuje na rynku gier w wersjach na PC, PlayStation 4 i Xbox One 21 marca 2019 roku.

Karta gry na Steam

Strona oficjalna


źródło: Informacja Prasowa

Komentarze (0):
avatar TOM3K
dodano: 2018-10-01 09:43:15

Coraz lepiej to wygląda i coraz lepszy klimat niczym Sherlock Holmes i Doctor

Reklama
Reklama