dodano: 2018-09-01 18:10:02
PCNSHPS4PS4 PROXBOX

The Sinking City od Frogwares, kolejny zwiastun filmowy

The Sinking City od Frogwares, kolejny zwiastun filmowy
14°
1

The Sinking City ukraińskiego studia Frogwares zadebiutuje w sprzedaży dopiero w przyszłym roku. Tymczasem twórcy zasypują nas kolejnymi zwiastunami.
 
Tym razem zwiastun filmowy, który został zatytułowany: Silence is Golden gracze będę mieli okazję poznać Joy, bibliotekarza z Oakmont, który prosi prywatnego detektywa Charlesa W. Reeda o kontakt z nieznajomym, który włamał się do mieszkania.
 
Nowy projekt twórców Sherlocka Holmesa, o którym mieliśmy okazję pisać już wielokrotnie, choć przy okazji targów growych E3, tu i tutaj, a także podczas pojawiania się kolejnych zwiastunów, na przykład w w tym newsie, skupi się na mrocznej historii, która swoją inspirację czerpie z prozy mistrza powieści grozy, amerykańskiego pisarza, H.P. Lovecrafta. 
 
Przypomnę, że przenosimy się w lata dwudzieste ubiegłego wieku, do zalanego przez wodę miasta Oakmont Massachusetts, by wcielając się w prywatnego detektywa, Charlesa W. Reeda rozwikłać zagadkę niezwykle tajemniczego kataklizmu.
 
Projekt zadebiutuje na rynku gier w wersjach na PC, PlayStation 4 i Xbox One 21 marca 2019 roku. 
 
Odwiedź stronę oficjalną gry

 
 

Komentarze (0):
avatar TOM3K
dodano: 2018-09-06 12:08:34

I tutaj jest dowód ile zwiastun potrafi zmienić. Ten akurat bardzo mnie przekonał, a byłem nastawiony raczej sceptycznie.

Reklama
Reklama