14°
1
dodano: 2020-08-25 18:00:01
PCPS4PS4 PROPS5STR

Tak prezentują się Technomancer i Devastator! Do kogo skierowane są nowe klasy postaci w Outriders?

Autor: AnoX
Gra: Outriders
Kolejny Outriders Broadcast właśnie wystartował, w wyniku czemu możemy bliżej poznać klasę Technomancera oraz kolejną porcję informacji o rozgrywce.

Dziś poznamy Technomancera i...

W dniu dzisiejszym główną atrakcją Outriders Broadcast ma być klasa Technomancera, której towarzyszyć będzie spora ilość materiałów poświęcona rozgrywce kooperacyjnej.
 
Zapoznaj się także zCzy odbędzie się The Game Awards 2020? W chwili obecnej wszystko wskazuje na to, że tak się faktycznie stanie!
 
Gra stawiająca na rozgrywkę dla trójek będzie wymagać od graczy odpowiedniego podejścia, ponieważ bez niego skuteczna walka z na wyższych poziomach trudności nie możliwe będzie osiągnięcie sukcesu. 

Outriders a PS5 i XSX

People Can Fly po liftingu loga wciąż wstrzymuje się z publikacją daty premiery, w wyniku czego coraz bardziej prawdopodobne staje się to, że tytuł będzie startowym na PS5 i XSX.
 
Póki co firma ze Square Enix nie zdecydowała się pokazać ulepszeń dla wydań na nową generację konsol, a także tytuł nie był obecny u żadnego z konsolowych "graczy", co może dziwić spoglądając na bardzo niską ilość tytułów dostępnych na start obu sprzętów. 

Co nas dziś czeka?

Dziś mamy ujrzeć także co czeka graczy na Enoch oraz jak skuteczne są połączenia ze sobą poszczególnych umiejętności oraz gadżetów, aby skutecznie eliminować kolejne fale przeciwników.
 

Jak prezentuje się Technomancer?

Technomancer ma być klasą koncentrowaną na rozgrywce snajperskiej z potężnym karabinem oraz zestawem umiejętności bazujących na rakietach oraz trzymaniu przeciwników na dystans. Klasa ta korzysta z energii uzyskiwanych ze sprzętu oraz potężnych broni rakietowych i wybuchowych.
 
Nowe fragmenty zabawy rozgrywają się w prawdziwych okopach przyszłości, gdzie naszą ekipę czeka prawdziwa wojna wypełniona strzałami z obu stron. Potężne działa, liczne przeszkody oraz przeciwnicy sprawiają, że czekają nas zacięte zmagania w mroku i mgle wojny.
 
Trzeba deweloperom przyznać, że zagrożenie zapowiada się na spore, a co za tym idzie będziemy musieli napracować się, aby skuteczniej rywalizować. Technomancer będzie jedyną postacią potrafiącą leczyć swoich towarzyszy w boju.

Co oferuje Devastator?

Trzecią główną klasą będzie Devastator, posługującą się potężną zbroją, kontrolą ziemi oraz zasobów Enoch jako takiej planety. W przypadku tej klasy będziemy mogli liczyć na sporą zbroję oraz umiejętności agresywnego atakowania przeciwników.
 
Nasze ataki będą powodować krwawienie, jednocześnie mogąc korzystać także z leczenia się oraz wzmacniania pancerza wraz z licznymi ginącymi przeciwnikami niedaleko nas.
 
To właśnie ta klasa postaci będzie dysponować gigantyczną tarczą, dzięki której nie tylko przyjmiemy a nią wiele naboi, ale także odeślemy je wrogą z jeszcze większą siłą. Nie zabraknie także nabijania wrogów na ziemny pal. Nie brakuje także kontroli tłumu oraz podstawy pod świetne kombinacje umiejętności.
 
Co ciekawe Outriders ma zagościć także na Google Stadia, co oficjalnie nastąpi w 2021 roku!
 
Outriders ma ukazać się w końcówce 2020 roku na konsole PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 5 i Xbox Series X oraz na komputerach osobistych. Wersja na Google Stadia ma się pojawić w 2021 roku.
 
 
Na głównej grafice widoczny jest Trickster.
 

Tagi: ,
Komentarze (1):
avatar TOM3K
dodano: 2020-08-25 21:35:47

Technomancer caly czas czeka na mnie i jakos nie moge do niego dopasc cholerka no :) Hmmmmmm moze niedlugo.

Reklama
Reklama
Najnowsze recenzje
80