dodano: 2020-05-03 07:10:01
PCNSHPS4PS4 PROXBOX

Tryb kooperacji do Green Hell kontynuuje gwarancję świetnej sprzedaży

Autor: AnoX
Gra: Green Hell
Tryb kooperacji do Green Hell kontynuuje gwarancję świetnej sprzedaży
26°
0

Green Hell doczekało się w zeszłym miesiącu wprowadzenia trybu kooperacyjnego, który okazał się czynnikiem znacząco podnoszącym poziom sprzedaży gry.
 
Polskie studio Creepy Jar wykonało doskonały krok, dzięki któremu gracze chętnie decydują się na zakup ich debiutanckiej gry - Green Hell.
 
Symulator przetrwania trafiło do przeszło 765 tysięcy "List życzeń", jednocześnie przez cały czas sprzedając się więcej niż pozytywnie. Tytuł po dziś dzień piastuje niezłe miejsce w kategorii TOP20 Global Bestsellers on Steam.
 
Jakie gry może przedstawić w maju Microsoft na Xbox Series X?
 
Twórcy zdecydowali się zaprezentować nową info grafikę, dzięki której wiemy, że czekają nas jeszcze trzy dużej darmowe aktualizacje wprowadzające możliwość przejścia kampanii ze znajomymi, dodane zostaną "Osiągnięcia" oraz nowy tryb rozgrywki w modelu PVE.
 
Sprzedaż przekroczyła 300 tysięcy i wciąż rośnie, jednocześnie mogąc się pochwalić świetnymi ocenami oraz opiniami społeczności.
 
– Premiera trybu kooperacji przeszła nasze oczekiwania. Chcemy wciąż rozbudowywać Green Hell i sprawiać, że będzie on żył jeszcze wiele lat. Uważamy, że kolejnym kamieniem milowym będzie wydanie gry na konsole. Dołożymy wszelkich starań, aby wersja ta trafiła do graczy jeszcze w czwartym kwartale tego roku – komentuje Krzysztof Kwiatek, prezes Creepy Jar.
 
- Wishlisty wskazują, że tytuł jest jeszcze bardzo daleko od wyczerpania swojego potencjału sprzedażowego i będzie osiągał bardzo dobre wyniki w najbliższych miesiącach. Wierzymy, że przekroczenie magicznej bariery miliona sprzedanych kopii stanowi kwestię czasu – kończy prezes.
 
Green Hell ukazało się 5 września 2019 roku na komputerach osobistych (Steam). Wersje na konsole PlayStation 4 i Xbox One produkcja pojawi się w 2020 roku.
 
Creepy Jar S.A. to jedna z kilkunastu polskich firm na NewConnect.
 

źródło: Informacja prasowa

Tagi: GREEN HELL,
Komentarze (0):
Reklama
Reklama