dodano: 2021-04-07 16:15:01
PCPS4PS4 PROPS5STR

Trzeci dodatek trafi do Assassin's Creed Valhalla? Meteor może dołączyć do przygód w Irlandii i Francji!

Autor: AnoX
18°
0
Trzeci dodatek trafi do Assassin's Creed Valhalla? Meteor może dołączyć do przygód w Irlandii i Francji!

Meteor to tytuł trzeciego dodatku do Assassin's Creed Valhalla, a przynajmniej technicznie na to wskazuje kod źródłowy hitu Ubisoftu.

Ostatnia odsłona cyklu Assassin's Creed, ma się niebawem doczekać kolejnego, dużego dodatku, tymczasem fani wykryli w kodzie gry sugestię, wskazującą na chęć opracowania trzeciego, dużego dodatku.

Wkrótce marka zabierze graczy do Irlandii, latem ma się odbyć ofensywa na Paryż, a tymczasem... po tych zdarzeniach może się pojawić Meteor!

Zgodnie z opisem w kodzie miało by być to trzecie, duże rozszerzenie nie mające obecnie swojego oficjalnego ujawnienia oraz tytułu. Natychmiast kojarząc takie hasło oraz klimat wikingów, można by pomyśleć o chęci ujęcia słynnego Ragnaroku, przy czym są to już domysły.

Zapoznaj się także z: Blizzard zaskakuje terminem testów Alpha Diablo 2 Resurrected! Akcja wystartuje na dniach!

Warto także o tym wspomnieć, że przez długi czas przed ujawnieniem Valhalli, plotkowało się o tym, że nowa część miała nosić tytuł właśnie Ragnarok.

 

 

Assassin's Creed Valhalla ukazał się 10 listopada 2020 roku na komputerach osobistych, PlayStation 4, Xbox One, Xbox Series SXbox Series X oraz Google Stadia. Gra dostępna jest w abonamencie Ubisoft+. Produkcja zadomowiła się również 12 listopada 2020 roku (w Polsce 19 listopada 2020 roku) na PlayStation 5.

źródło: https://cogconnected.com/2021/04/assassins-creed-valhalla-dlc-3-datamining/

Komentarze (0):
Reklama
Reklama