dodano: 2021-11-23 12:00:45

Tunnel Vision Studios ujawnia plan działania na przyszłość dla gry Starsand

Tunnel Vision Studios ujawnia plan działania na przyszłość dla gry Starsand
0

Starsand, survivalowa gra akcji od Tunnel Vision Studios opublikowała plan działania na następny rok, ujawniając jakie kroki zostaną podjęte i jaka zawartość zostanie dodana w najbliższych kwartałach. Gra jest dostępna w Early Access na Steam.

Starsand to nadchodząca survivalowa przygodówka od Tunnel Vsions Studio, produkcji Toplitz. Tytuł zabiera nas na mistyczną pustynię, gdzie będziemy musieli tworzyć, budować i polować, aby przetrwać gorące dni i zimne noce na obcej planecie. Aby powrócić na naszą rodzimą Ziemię, przyjdzie nam odkryć funkcje obcej technologii, jednocześnie broniąc się przed nieznanymi potworami.

starsand roadmap  

Deweloper tej niezwykłej gry pokazał roadmap gry, który wskazuje, że jeszcze w ostatnim kwartale tego roku, gra dostanie wsparcie kontrolera, a w pierwszym kwartale 2022 roku, twórcy planują polepszenie funkcji korzystania z wielbłądów, dodanie lornetki oraz nowych narzędzi metalowych. W drugim kwartale możemy spodziewać się nowych stworzeń - krokodyli, a także nowych obszarów. 

Zobacz także: Świat w Horizon Forbidden West ma zachwycić graczy realistycznym światem pełnym spójności oraz piękna

Co więcej, patrząc na plan działania można zauważyć, że twórcy nie poprzestają na tych planach i obiecują więcej kontentu jeszcze w 2022 roku.

Starsand jest dostępny od 4 listopada w Early Access na Steam. Można również pobrać demo gry.

 


źródło: Informacja Prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama