dodano: 2020-06-04 06:05:01
PCPS4PS4 PROPS5STR

Ubisoft chce zaprezentować esencję średniowiecza w Assassin's Creed Valhalla. Jak firma chce to siągnąć?

Autor: AnoX
Ubisoft chce zaprezentować esencję średniowiecza w Assassin's Creed Valhalla. Jak firma chce to siągnąć?
26°
0

Twórcy Assassin's Creed Valhalla oficjalnie ogłosili, że zamierzają przedstawić nam tajemnicę średniowiecza, wykorzystując do tego kilka czynników.
 
Ashraf Ismail udzielił kolejnego wywiadu, dzięki któremu poznaliśmy stosunek Ubisoftu to okresu średniowiecza, jakie mamy zobaczyć w ich najnowszej grze, na bazie wysp Brytyjskich.

Jakie będzie nastawienie Ubisoftu?

We wspomnianej rozmowie praktycznie za każdym razem wspomina się o "Dark Age", sformułowaniu które u nas mówi o Mrokach Średniowiecza czy Mrocznych Wiekach, co stanowi często stereotyp wynikający z bardzo małej, a nawet i nikłej wiedzy na temat tego okresu.
 
To jednak sporo mówi o nastawieniu firmy oraz jej planach zawracia swojej wizji Anglii z tego okresu, ubierając ją jednocześnie z liczne zagadki, tajemnice oraz okazję do poszukiwania odpowiedzi na wiele nietypowych pytań.
 
Recenzja Trust GXT 244 Buzz - Uniwersalny, jakościowy i naprawdę śliczny mikrofon dla graczy!

Detale i codzienne życie będą siłą AC Valhalla?

Wraz z Eivorem mamy mieć okazję nie tylko poznać wielki i szeroki powiew świata, ale także będziemy mieli okazję poznać losy zwykłych obywateli.
 
Twórca zapowiedział, że mamy się spodziewać wielu detali, pięknych widoków, różnorodnych aktywności zwykłych ludzi, ich wierzeń oraz codzienności.
 
Wiele opcji ma być dostępnych jedynie opcjonalnie, a co za tym idzie, samodzielnie będziemy mogli wybierać co chcemy zobaczyć czy poznać lepiej.
 
Zarówno wielka polityka jak i pomniejsze aktywności mają być wyraźnie wyeksponowane, dzięki czemu mamy mieć okazję lepiej zrozumieć ten nietypowy czas, jego specyfikę oraz warunki, które będą się zmieniać wraz z kolejnymi wydarzeniami kształtującymi główny wątek fabularny.
 
Assassin's Creed Valhalla ukaże się pod koniec 2020 roku na komputerach osobistych, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One oraz Xbox Series X.
 

źródło: https://cogconnected.com/2020/06/assassins-creed-valhalla-dark-ages/

Komentarze (0):
Reklama
Reklama