dodano: 2020-07-11 01:40:01

Ubisoft oficjalnie potwierdza przeciek o Far Cry 6! Grę mamy w pełnej krasie ujrzeć podczas Ubisoft Forward!

Autor: AnoX
Ubisoft oficjalnie potwierdza przeciek o Far Cry 6! Grę mamy w pełnej krasie ujrzeć podczas Ubisoft Forward!
0

Ubisoft oficjalnie potwierdził, że faktycznie Far Cry 6 powstaje, a grę mamy ujrzeć już podczas jutrzejszego Ubisoft Forward! Co nas ma czekać na show?
 
Gwiazdą Far Cry 6 ma być Giancarlo Esposito, naprzeciw któremu stanie niejako Dani Rojas, próbujący poprowadzić do zmagań o wolność państwa znanego jako Yara.
 
 
Opowieść ta ze względu na zaprezentowaną przez przypadek przez Sony grafikę natychmiast kojarzy się z Vaasem z Far Cry 3, co nakłada się także na wcześniejsze plotki oraz wypowiedzi Michaela Manda.
 
Zgodnie z obietnicą nasz rywal Anton będzie sprawiał nam wiele problemów, a my będziemy mogli przemierzyć największą w historii serii mapę.
 
Odnotować także należy fakt, że będzie to pierwsza gra z cyklu, za prowadzenie której odpowiadać będzie zespół Ubisoft Berlin, mający obecnie w pełni czuwać właśnie na cyklem Far Cry.
 
Szóstą odsłonę cyklu mamy ujrzeć jutro, czyli 12 lipca 2020 roku podczas konferencji Ubisoft Forward, którą będziecie mogli śledzić za pośrednictwem naszej relacji.
 
Far Cry 6 ukaże się 18 lutego 2021 roku na komputerach osobistych, PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 5 i Xbox Series X.
 
 
 

Komentarze (0):
Reklama
Reklama