dodano: 2020-03-24 20:00:03
PCPS4XBOX

Child of Light za darmo, Ubisoft rozdaje gry i zaprasza na testy

Autor: agusia16
Child of Light za darmo, Ubisoft rozdaje gry i zaprasza na testy
21°
0

Ubisoft na specjalnej uruchomionej stronie nie tylko zachęca do testowania gier, ale i rozdaje gry darmo. Przez kolejne dni odbierzecie w darmowej wersji Child of Light.
 
Na ilość darmowych gier nie powinniśmy narzekać, co w dobie szalejącego wirusa i konieczności siedzenie w domu, jest dobrą wiadomością. Niedawno francuski Ubisoft udostępnił specjalną stronę, na której systematycznie pojawiać się mają darmowe tytuły. Od dziś, 24 marca, do 28 marca możecie odbierać za darmo grą RPG w klimacie fantasy, Child of Light
 
Zostań w domu i graj! GOG.com z listą darmówek na czas kwarantanny
 
Odebranie gry w darmowej wersji jest ograniczone w czasie, ale gdy zdołacie zrobić to w ciągu wspomnianych czterech dni, tytuł pozostanie na waszym koncie na stałe. Wymogiem jest jedynie posiadania konta na platformie Uplay.
 
W Child of Light wcielamy się w młodą dziewczynę o imieniu Aurora. Przenosimy się do Austrii roku 1895, w którym to nasza protagonistka budzi się na zaginionym, bajkowym kontynencie, zwanym Lemuria. Powrót do domu nie będzie prosty, gdyż aby móc to zrobić, będzie musiała zmierzyć się z mrocznymi stworzeniami Królowej Nocy, złodziejami słońca, księżyca i gwiazd. 
 
Oprócz darmowych tytułów, na stronie, której link znajdziecie na dole, Ubisoft systematycznie udostępniać będzie przystąpienia do testowania gier, darmowych weekendów lub po prostu przyjrzenia się tytułom, które właśnie powstają. W ofercie znajdziecie do sprawdzenia demo Trials Rising, Might & Magic: Chess RoyaleTom Clancy's The Division i inne. 
 
Warto zatem bliżej zapoznać się z ofertą i nie tylko złapać kolejną darmówkę, ale i wziąć udział w testowaniu nowych tytułów w ofercie francuskiego Ubisoftu. 
 
Strona Ubisoft - darmowe gry i testy
 

Komentarze (0):
Reklama
Reklama