dodano: 2020-07-12 22:05:01
PCPS4PS4 PROPS5STR

UF 2020 - Co podczas post-show zaprezentował Ubisoft z Assassin's Creed Valhalla? Co nas czeka tym razem?

Autor: AnoX
UF 2020 - Co podczas post-show zaprezentował Ubisoft z Assassin's Creed Valhalla? Co nas czeka tym razem?
11°
1

Assassin's Creed Valhalla doczekał się specjalnego segmentu po lipcowym Ubisoft Forward 2020. Co pokazano podczas post-show? Co czeka nas niebawem?
 
Twórcy w pełni skoncentrowali swoje działania wokół świata wikingów, ich ataków, zmagań na wielką skalę, odsunięcia nieco kamery oraz uczynienia walki z większą porcją zręcznościowego podejścia.
 
Trzeba przyznać, że zdecydowanie będzie brutalnie, bezwzględnie oraz nieprzyjemnie dla osób najbardziej wrażliwych, cop ma jednak kontrastować z głębszym podejściem do charakteru oraz ich działań.
 
UF 2020 - Assassin's Creed Valhalla i wyjątkowa magia przygód potężnego wikinga Eivora?
 
Ponownie nie brakuje także zadań, które nie prezentują się porównywalnie na kilku poziomach, wobec czego niestety niektóre elementy są bardzo, bardzo słabe....
 
Nie zabraknie także łowienia ryb, misji pobocznych oraz dodatkowo zapewniających nam sporo niespodzianek, związanych chociażby z modłami. Eivor będzie łączyć się także z odmiennymi światami.
 
Deweloperzy postawili na różnorakie wyzwania oraz atrakcje, wobec czego możemy się spodziewać różnorakich akcentów Anglii, zapewniając sobie także sporo różnorakiej zabawy.
 
Po raz kolejny będziemy musieli podejmować określone decyzje, brać ich konsekwencje oraz starać się ze wszystkich sił rozwijać postać we w miarę szerokim zakresie.
 
Misje wydają się być ciekawsze, wypełnione większą porcję odnóg oraz możliwości wpływania na poszczególne frakcje i pojedyncze osoby.
 
Assassin's Creed Valhalla ukaże 17 listopada 2020 roku na komputerach osobistych, Google Stadia, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One oraz Xbox Series X. W przypadku konsol nowej generacji odbędzie się to po ich debiucie.
 
 

Tagi: ,
Komentarze (1):
avatar TOM3K
dodano: 2020-07-13 23:15:43

Assassins Creed nie zaskoczył bo o Vikingach przecieki były już bardzo dawno, a szkoda, że nie ma żadnego zaskoczenia.

Reklama
Reklama