dodano: 2020-09-10 21:35:01
PCPS4PS4 PROPS5STR

UF 9.20 - Dlaczego warto czekać na Watch Dogs Legion? Odpowiedź udziela nowy materiał!

Autor: AnoX
UF 9.20 - Dlaczego warto czekać na Watch Dogs Legion? Odpowiedź udziela nowy materiał!
10°
0

Watch Dogs Legion pojawiło się na wrześniowym Ubisoft Forward, gdzie mieliśmy przyjemność zapoznać się z kolejnym powodem do zakupu gry w październiku.
 
Wśród nowych ogłoszeń znaleźliśmy prezentację współpracy z jednym z raperów wraz z prezentacją jego kawałka, będącego częścią nadchodzącej w październiku gry.
 
Przeczytaj także: UF 9.20 - Co nowego pojawi się w Hyper Scape? Twórcy zapowiadają kolejną dawkę atrakcji zmierzającej do rozgrywki!
 
Po tym okresie nadszedł czas na zaprezentowania tego jak rozległe są postacie, którymi będziemy mogli pokierować w Legion, wraz z ich wyjątkowymi umiejętnościami.
 
Poprawiono interfejs, który tym razem ma być przystępniejszy wizualnie oraz ułatwiający naszą zabawę oraz możliwość pływania na świat przedstawiony.
 
Nie zabraknie super postaci, które trudno będzie można pozyskać do swojej sprawy, o ich zaangażowaniu nie wspominając, trzeba się będzie jednak nieźle postarać.
 
Aiden Pearce także oficjalnie powróci do serii, mając już jednak spore doświadczenie na swoich plecach!
 
Watch Dogs Legion ukaże się 29 października 2020 roku na komputery osobiste (w tym Uplay+), PlayStation 4, PlayStation 5Xbox One, Xbox Series X, Xbox Series S oraz Google Stadia.
 
 
 
 

Tagi: ,
Komentarze (0):
Reklama
Reklama