dodano: 2021-06-10 14:05:01
ANDIOSPCNSH

Ulepszenia graficzne trafiły do World of Tanks Blitz! Co Wargaming zdecydował się udoskonalić?

Autor: AnoX
Ulepszenia graficzne trafiły do World of Tanks Blitz! Co Wargaming zdecydował się udoskonalić?
0

World of Tanks Blitz doczekało się wprowadzenia ulepszeń graficznych, za sprawą których Wargaming odświeżył oprawę wizualną.

Mobilna propozycja doczekał się nowej, sporej aktualizacji wprowadzającej wyczekiwane usprawnienia graficzne, ulepszające grę pod kilkoma względami.

Aktualizacja 8.0 dodaje lepsze zachowanie i odwzorowanie działania podwozia, śnieg i błoto zaczną przylegać do potężnych maszyn. Metaliczne przestrzeni będą jeszcze lepiej błyszczeć a karoseria zamoknie czy będzie się brudzić, nieco inaczej na poszczególnych przestrzeniach.

Dodatno także 4. linię ciężkich czołgów z poziomów od siódmego do dziesiątego, rozbudowując amerykańskie grono maszyn o zupełnie nowe modele z podwoziem „gąsienica w gąsienicy”. Twócy zadbali o dodanie także modeli z działami samoładującymi dwa lub trzy pociski.

Przy okazji dowiedzieliśmy się, że Blitz przebiło poziom 170 milionów pobrań, w samej Polsce uzyskując uwagę przeszło 4 milionów graczy!

Przeczytaj także: Geeked Week, dzień trzeci. Co tym razem zaprezentowano na wydarzeniu Netflix?

 

World of Tanks Blitz ma tradycję publikowania ważnych aktualizacji na ważne rocznice, aby móc świętować je wraz ze społecznością. W tym roku jest to znaczące poprawienie grafiki, nowe czołgi amerykańskie ze świeżymi mechanikami oraz mnóstwo trybów zabawowych - mówi Andrey Ryabovol, dyrektor produktowy WoT Blitz. - Aby dodatkowo wyrazić wdzięczność naszej społeczności za ich zaangażowanie i informacje zwrotne, startujemy z nagrodami za staż już w tym miesiącu. -

 

World of Tanks Blitz jest dostępne na urządzeniach z iOS, Android, Mac, Nintendo Switch oraz na komputerach osobistych.


źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama