dodano: 2018-08-19 20:05:01
PCNSHPS4PS4 PROXBOX

Ultimate Fishing Simulator - Produkcja zadebiutuje na koniec sierpnia!

Autor: AnoX
Ultimate Fishing Simulator - Produkcja zadebiutuje na koniec sierpnia!
12°
2

Ultimate Fishing Simulator doczekało się daty wyjścia z etapu Wczesnego Dostępu (Steam Early Access). Kiedy będziemy mogli sprawdzić ten wędkarski tytuł?
 
Już w ostatni czwartek tego miesiąca (30 sierpnia) będziemy mogli wybrać się na cyfrowe łowienie ryb, które od tego etapu będzie znacznie bardziej rozbudowane, zaawansowane oraz umożliwiające nam jeszcze więcej zabawy i satysfakcji. Polskie studio Bit Golem wraz z rodzimy wydawcą notowanym na NewConnect - Ultimate Games S.A. chcą dostarczyć nam jeszcze więcej przyjemności ze starannie przygotowywanej treści. 
 
- Prace nad grą przebiegały zgodnie z planem. Miesiące wytężonej pracy przyniosły spodziewane rezultaty. W efekcie gra została znacznie rozbudowana i dopracowana. Do tej pory kupiło ją już ponad 20 tys. graczy. Serdecznie dziękujemy za to wsparcie oraz liczne informacje zwrotne i inspirujące pomysły. Ultimate Fishing Simulator to dzieło społeczności, która obdarzyła nas zaufaniem w ramach Steam Early Access mówi CEO Ultimate Games S.A., Mateusz Zawadzki.
 
Pełna wersja dostarczy nam nowy standardy obejmujące nie tylko fotorealistyczną wodę (tak zwane Ultimate Water System), dodatkową perspektywę przynęty oraz dynamiczną zmianę pogody i inne autorskie rozwiązania. Przy okazji wprowadzono kilkadziesiąt różnych gatunków ryb, aż 7 miejscówek na łowiska inspirowane realnymi odpowiednikami ze świata przedstawionego. Rzecz jasna nie zabraknie zaawansowanego wyposażenia wzbogacającego realizm oraz przyjemność z udanych akcji. 
 
- W porównaniu do innych gier wędkarskich nasza produkcja wyróżnia się nie tylko atrakcyjną oprawą graficzną, ale też wieloma nowatorskimi rozwiązaniami. Wprowadziliśmy techniki łowienia, które nie są standardem w grach tego rodzaju. Chodzi m.in. o metodę gruntową i muchową, a także wędkarstwo morskie. Możliwe jest również łowienie pod lodem. Oferujemy graczom najbardziej kompleksowe podejście do wędkarstwa i szerokie spektrum możliwości. Co ważne, w grze odnajdują się zarówno zapaleni wędkarze, jak i osoby niemające żadnego doświadczenia związanego z łowieniem ryb dodaje Mateusz Zawadzki.
 
- Postawiliśmy na różnorodność – każde łowisko w Ultimate Fishing Simulator to osobny ekosystem, który wymaga od gracza nieco innego podejścia. Każdy gatunek ryb, tak jak w rzeczywistości, reaguje tylko na niektóre typy przynęt. Aby zwiększyć realizm, uwzględniliśmy także wpływ zmian pogodowych, w tym np. wiatru i deszczu, na zachowanie rybdodaje Zawadzki.
 
Bit Golem poświęciło sporo czasu na stworzenie, ulepszenie oraz dopracowanie trybu wieloosobowego, dzięki czemu będziemy mogli sprawdzić swoje umiejętności na tle innych fanów tego typu rozgrywki. Planowane są nawet turniejowe rozgrywki, a przy okazji dostępne będą dodatkowe tryby oraz możliwości edytora łowisk.
 
- Rywalizacja online daje dodatkowe możliwości zabawy. Gracze mogą brać udział w różnych turniejach i podejmować się okolicznościowych wyzwań. Nie brak też oczywiście standardowych trybów i opcjizaznacza CEO Ultimate Games S.A.
 
Pod koniec roku gracze będą mogli się zapoznać z projektowanym właśnie dodatkiem z łowiskiem Moraine Lake. Konsolowcy będą musieli zaczekać do przyszłego roku, kiedy to będą mogli się zapoznać z Ultimate Fishing Simulator wraz z odpowiednią optymalizacją, sterowaniem oraz zestawem poprawek i nowości. 
 
Ultimate Fishing Simulator wyjdzie ze Steam Early Access 30 sierpnia 2018 r i ma kosztować około 100 złotych. Do czasu wyjścia z tej fazy obowiązywać będzie obecna cena (71,99 zł).
 
Karta na Steam
 

źródło: Informacja Prasowa

Komentarze (2):
avatar TOM3K
dodano: 2018-08-22 12:18:48

Mój teść jest wędkarzem a odkąd ma rozrusznik i za dużo już nie może to dla niego w 100% ;)

avatar PanDamian
dodano: 2018-08-19 21:14:57

Jako były wędkarz, jestem podekscytowany, jak to będzie wyglądać ;).

Reklama
Reklama