dodano: 2019-08-31 18:00:07
ANDIOSPC

Uncharted Tides: Port Royal, przygodowa gra HOPA w pirackim stylu

Autor: agusia16
22°
0
Uncharted Tides: Port Royal, przygodowa gra HOPA w pirackim stylu
Uncharted Tides: Port Royal, przygodowa gra HOPA w pirackim stylu, stworzona przez studio Cordelia Games, wydana przez Artifex Mundi zadebiutowała. 
 
Rynek gier wzbogacił się 29 sierpnia o kolejny tytuł łączący przygodówkę z elementami hidden - object. Rozgrywka typu HOPA to piracka przygoda z tajemnicą, której autorem jest studio Cordelia Games, zaś wydawcą stało się Artifex Mundi
 
 
W grze wcielamy się w młodego mężczyznę, Jacka, cwany złodziejaszka o złotym sercu oraz młodą kobietę, Mary Jane, awanturniczkę i  córkę słynnego kapitana. Historia opowiedziana w Uncharted Tides: Port Royal pozwoli graczom poznać dzieje zaginionego przed laty Masona Owensa, słanego żeglarza i poszukiwacza przygód. Jego najlepszy przyjaciel jest przekonany, że jest w stanie go odnaleźć. Wszystko wskazuje na to, że ostatnim tropem może być nadnaturalny okręt zwany Przeklętą Różą, który Owens stałam się znaleźć. Rozpoczynają się poszukiwania, które przeradzają się w niezwykłą przygodę piracką, która rozgrywa się na dwóch płaszczyznach czasowych. 
 
Uncharted Tides: Port Royal to gra skupiona na opowiedzianej historii, mnóstwu zagadek i puzzli i możliwości odkrywania tajemnic za pomocą magicznego kompasu. 
 
Gra dostępna jest w dystrybucji cyfrowej na platformie Steam w wersji na PC i Mac, a także na urządzeniach mobilnych w Google Play i iOS App Store. 
 
 

źródło: Informacja Prasowa

Galeria:

1
2
3
4
5
6
7
8

Komentarze (0):
Reklama
Reklama