dodano: 2019-03-23 21:20:01
PC

Unheard - Twórcy prezentują wyjątkowe podejście do rozgrywki

Autor: AnoX
Unheard - Twórcy prezentują wyjątkowe podejście do rozgrywki
22°
0

Unheard ukaże się już w zbliżającym się tygodniu, tymczasem twórcy ponownie prezentują rozgrywkę i jej wyjątkowość. Co oferuje nam ta propozycja?
 
NEXT Studios już za kilka dni wypuści swoją najnowszą produkcję - Unheard, o której wspominaliśmy Wam przy kilku okazjach. W każdym bądź razie zupełnie nowy materiał najlepiej do tej pory prezentuje zabawę i styl jego przebiegu.
 
Produkcja przed momentem prezentowała się na GDC 2019, jednakże już za kilka dni gracze będą mogli się wcielić w detektywa, który musi rozwikłać tajemnicę wykorzystując do tego jedynie swój umysł oraz słuch.

Gry konsolowe_kreacje_świąteczne - porównaj na Ceneo.pl

Projektant gry Nick Zhang omawia wyjątkowe zalety Unheard: - Ponieważ w grze nie ma żadnych obrazów, postacie są w dużej mierze kształtowane przez dźwięk. To pozostawia wiele miejsca dla aktorów głosowych do wykonywania i tworzenia własnych linii dialogowych. Chcieliśmy, aby dźwięk był tak realistyczny, jak to tylko możliwe, więc aktorzy nie wiedzieli wcześniej, czy ich bohaterowie rzeczywiście popełnili morderstwa. -
 
Unheard ukaże się 29 marca 2019 roku na komputerach osobistych.
 

źródło: Informacja Prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama