dodano: 2020-08-03 22:45:06

Usurpator to nadchodząca gra dwuosobowego studia REIGEN GAMES. Co zaoferuje ten projekt o pojedynkach rycerzy?

Autor: AnoX
Usurpator to nadchodząca gra dwuosobowego studia REIGEN GAMES. Co zaoferuje ten projekt o pojedynkach rycerzy?
18°
0

Usurpator to nadchodząca gra austriackiego, dwuosobowego studia REIGEN GAMES, które szykuje dla nas wieloosobowe starcia potężnych rycerzy na arenie.
 
Tytuł noszący dotychczas nazwę Clans of Reign, oficjalnie przekształcił się w Usurpator, zachowując przy tym wszystkim swoje największe zalety oraz efekty styl starć pomiędzy rycerzami.
 
Dwuosobowy zespół deweloperski z Austrii od ponad dwóch lat spędzał czas nad swoim projektem, który już jutro zagości na Kickstarterze, gdzie będziemy mieli przyjemność wesprzeć tytuł stawiający na arenową bijatykę o rycerzach średniowiecznych.
 
Doświadczeni twórcy zdecydowali się postawić na mały projekt stawiający na małą, przyjemną propozycję dają przyjemność z obsługi oraz atrakcyjny model walki różnym wyposażeniem.
 
Sol 705, przygodowa gra niezależna o nawiązaniu kontaktu z rasą obcych zadebiutowała na Steam. Pora na lokalny rockowy koncert!
 
Produkcja zainspirowana została pojedynkami gladiatorów w koloseum w Rzymie, gdzie podobnego typu starcia toczyły się na oczach wielkiej publiki. W związku z czym także w tym wypadku możemy liczyć na brutalne pojedynki w różnych trybach z odmiennymi klasami oraz ich specyfiką.
 
Autorski system walki ma umożliwić nam połączenie efektownego, zręcznościowego podejścia, w którym nie będzie brakować taktycznego podejścia oraz konieczności sprytnego podchodzenia do każdego ciosu.
 
Gra niebawem trafi na Kickstartera, gdzie twórcy będą się starali pozyskać środki na dokończenie projektu. Grę będzie w trakcie kampanii sprawdzić w ramach specjalnej wersji demonstracyjnej.
 
Usurpator ma się ukazać w pierwszym kwartale 2021 roku we Wczesnym Dostępie na komputerach osobistych.
 
Karta na Steam
 
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama