dodano: 2019-07-09 20:05:06
PCPS4PS4 PRO

Vane jeszcze w lipcu zagości na komputerach osobistych

Autor: AnoX
12°
0
Vane jeszcze w lipcu zagości na komputerach osobistych
Przygodawa gra Vane jeszcze w lipcu 2019 roku zagości oficjalnie na komputerach osobistych, gdzie będzie można sprawdzić zalety i wady tego projektu.
 
Pierwszy raz o tej grze informowała Was Agata jeszcze w grudniu zeszłego roku, tymczasem po dość nieudanej premierze zainteresowanie fanów mocno spadło. Ci, którzy nie przestraszyli się ocen na poziomie 50/100 z pewnością już za kilkanaście dni samodzielnie będą mogli sprawdzić jakość tego projektu.
 
To właśnie dla nich japońskie studio Friend & Foe przygotowuje konwersję, która zagości oficjalnie 23 lipca na platformie Steam, gdzie będzie się można skusić na ten artystyczny i efektowny tytuł. 
 
Wielka pustynia, opowieść o ewolucji oraz interesująca ścieżka dźwiękowa razem złożyły się w wyjątkową całość, która mimo wszystko może Was do siebie przekonać.
 
 
- Zawsze wiedzieliśmy, że Vane być w pewnym sensie marmite game, ponieważ to podkreśla nastrój i atmosferę ponad bardziej konwencjonalne mechaniki rozgrywki - powiedział dyrektor artystyczne Rasmus Deguchi. - Wiemy, że to nie jest gra dla każdego, i jest to niezłe. Osoby poszukujące czegoś trochę bardziej doświadczalnegi, trochę bardziej arthouse;owego, stwierdzą, że Vane właśnie takie jest w odróżnieniu od wszystkiego, w co zagrali wcześniej. Sądzimy dobra liczba graczy na komputerach osobistych pozwoli im się znaleźć "tam"'. -
 
Vane jest już dostępne na PlayStation 4. Wersja na komputery osobiste zadebiutuje 23 lipca 2019 roku.
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama