dodano: 2020-05-22 20:00:01
PC

Na zbliżającym się Festiwalu Gier Steam, który już w czerwcu, zagramy w Asylum, w wersji demonstracyjnej

Gra: ASYLUM
Na zbliżającym się Festiwalu Gier Steam, który już w czerwcu, zagramy w Asylum, w wersji demonstracyjnej
14°
0

Czerwcowy Festiwal Gier na Steam to okazja do przetestowana nadchodzących produkcji growych. W tym czasie sprawdzimy za darmo aż dwu godzinne demo Asylum.
 
Na Steam zbliża się kolejny Festiwal Gier, który ma rozpocznie się już 9 czerwca. Z tej okazji, przez kilka dni, gracze będą mogli przyjrzeć się bliżej wielu nadchodzącym produkcjom, we wszelakich gatunkach. Taką okazję będą mieć także gracze czekający na Asylum, przygodowy horror od studia Senscape, twórców Scratches - Director's Cut i  darmowej Sereny.
 
Przygodowy horror ASYLUM z zwiastunem prezentującym rozgrywkę
 
Twórcy ogłosili iż podczas kilku dni festiwalu, poznany ponad dwie godziny darmowej wersji demonstracyjnej z produkcji, na którą wielu z nas czeka już naprawdę długo. Studio Senscape zapowiedziało także, że podczas święta gier na Steam, pojawiać się będą także transmisje na żywo, wywiady i wiele innych atrakcji. Dotyczyć to będzie zapewne wielu growych produkcji i growych deweloperów. 
 
Zgodnie z tytułem, w Asylum przenosimy się do niezwykle mrocznego i olbrzymiego zakładu psychiatrycznego, Instytutu Psychicznego Hanwell, który był świadkiem niewyobrażalnych okrucieństw, które przez lata były praktykowane w psychiatrycznych placówkach medycznych. Gra inspirowana twórczością Lovecrafta i filmami grozy, pozwoli graczom wkroczyć na mroczne korytarze położonego w górzystym rejonie, realistycznego szpitala psychiatrycznego, by tam zmierzyć się z surrealistyczną tajemnicą.
 
Festiwal Gier na Steam trwać będzie od 9 do 14 czerwca 2020 roku. Asylum nie ma jeszcze daty premiery. Gra zadebiutuje w wersji na komputery osobiste PC na Steam oraz na GOG.com. 
 
Karta gry na Steam
 
 

Komentarze (0):
Reklama
Reklama