dodano: 2020-02-07 22:30:02

W jakie gry warto zagrać wieczorem w walentynki 2020?

Autor: AnoX
W jakie gry warto zagrać wieczorem w walentynki 2020?
55°
0

Walentynki odbędą się już wkrótce, w związku z czym zdecydowaliśmy się przytoczyć Wam kilka gier, które warto by sprawdzić w ten wieczór z drugą połówką.
 
Dzień Zakochanych odbędzie się za równo tydzień, w związku z czym zdecydowaliśmy się pomóc części z Was, oferując propozycje gier, które warto będzie ograć z drugą połówką, właśnie w tym czasie. Dobór zależny był od kilku subiektywnie wybranych czynników, które złożyły się na ostateczny kształt tego tekstu oraz jego zawartość. Niedawno przedstawiliśmy Wam tekst poświęcony grą kooperacyjnym oraz zaprojektowanym ku wspólnej rywalizacji, tym razem jednak skupimy się na tytułach, które będziecie mogli skończyć w ciągu wieczoru... no może nieco na dwa dłuższe popołudnia. 
 
Na szczęście będzie weekend, także z pewnością sobie poradzicie!
 
Rzecz jasna nie jest to zestawienie, które można by uznać za idealne czy w 100% obiektywne. Ot potraktujcie je jako potencjalnie przydatne narzędzie zawierające dobre pomysły.
 
Filmy romantyczne, pogodne i słodkie na nadchodzące Walentynki 2020
 
Jeżeli ktoś z Was jest zdecydowanie na bakier z grami... no, albo po prostu nie chcecie się męczyć i poszukuje interesującego thrillera to bez wątpienia wieczór umili Wam Ukryty Plan, czyli gra wchodząca w skład serii PlayLink.
 
Z tego samego skrzydła wartym zainteresowania projektem jest Erica, które stanowi połączenie filmu wraz ze schematem sterowania smartfonem. Całość okazała się pozytywnym zaskoczeniem, dzięki czemu będziecie się mogli cieszyć interesującą opowieścią oraz wykonaniem.
 
Sporo czasu będziecie mogli spędzić z oryginalnie podjętym projektem znanym jako Brothers: A Tale of Two Sons, w którym tytułowi bracia wraz z nami będą przeżywać długą drogę, która poruszy nasze serca.
 
Kolejny projekt studia Hazelight - A Way Out, przedstawia nam historię dwóch zbiegów, których łączy nie tylko wspólna akcja, ale także mocna przyjaźń, która zostanie zweryfikowana przez serię prób oraz wyzwań.
 
Jeżeli poszukujecie jakiegoś dobrego horroru do wspólnego grania to bez wątpienia trochę czasu moglibyście udanie spędzić z The Dark Pictures: Man of Medan, czyli pierwszą z gier z antologii, która ma nas przerażać bazując na mniej znanych mitach i legendach.
 
O wiele lepiej wypada poprzednia gra studia Supermassive Games, czyli Until Dawn. Produkcja ta niestety nie oferuje bezpośredniej rozgrywki dla dwóch osób, ale bez wątpienia wspólnie sobie poradzicie z historią grupki młodych ludzi w zimowym ośrodku, gdzie na nich poluje tajemniczy zabójca. Każdy może zginąć, ale i każdy może przeżyć.
 
W razie głodu na dobre opowieści bez wątpienia warto zwrócić swoją uwagę ku nieco starszemu tytułowi znanego jako Heavy Rain. Bez wątpienia najlepsza produkcja Quantic Dream wciąż jest niezwykle atrakcyjna, a po odświeżeniu gry na komputery bez wątpienia warto poznać historię mordercy origami.
  
Swoją uwagę skierować warto także ku Detroit Become Human dostępne obecnie zarówno na PlayStation 4 oraz na komputerach osobistych, dzięki czemu będziemy mogli zabrać się do alternatywnej przyszłości, gdzie ludzkość toczy spory z Androidami stylizowanymi na nich.
 
 
Jeżeli zastanawiacie się wciąż co zakupić na Walentynki to zapraszamy Was do naszego tekstu z propozycjami na walentynki 2020 roku.

źródło: Photo Mix z Pixabay

Komentarze (0):
Reklama
Reklama