dodano: 2020-09-13 18:00:01

Walkabout Games na panelu o 3 grach ze Świata Mroku na PAX EGX - Werewolf: The Apocalypse, Vampire: The Maquerade, Wrait: the Oblivion

Autor: agusia16
Walkabout Games na panelu o 3 grach ze Świata Mroku na PAX EGX - Werewolf: The Apocalypse, Vampire: The Maquerade, Wrait: the Oblivion
11°
0

Walkabout Games z trzema growymi tytułami na PAX EGX, w zestawie Werewolf: The Apocalypse, Vampire: The Maquerade, Wrait: the Oblivion. Panel niebawem.
 
W najbliższy wtorek Walkabout Games  zaprasza na PAX EGX online. Na panelu World of Darkness zaprezentowane zostaną trzy growe tytułu, które już zostały wydane lub są właśnie tworzone. Będzie można zobaczyć Werewolf: The Apocalypse — Heart of the ForestVampire: The Masquerade - Shadows of New York oraz Vampire: The Masquerade - Shadows of New York.
 
Przeczytaj także: Opinia o demie Werewolf: The Apocalypse - Heart of the Forest, Puszcza Białowieska widziana ze sporej odległości...
 
Panel World of Darkness poświęcony grom niezależnym, który będziemy mogli oglądać za pośrednictwem Twitcha wspomniane trzy produkcje, które łączy jedno, mroczny, tajemniczy klimat.
 
Pierwszą z nich jest Werewolf: The Apocalypse — Heart of the Forest, przygodowa gra RPG, w klimacie visual novel, o której już mieliśmy okazję wspominać, a której wrażeniami z wersji demo, podzielił się z nami Tamer. Jest to adaptacja udoskonalonej powieści wizualnej, inspirowana grą fabularną, w której wcielamy się w młodą kobietę o imieniu Maia, poszukującej tajemnic swoich przodków. Te odkrywa w grze koncentrującej się na mechanice Rage, w polskiej Puszczy Białowieskiej. 
 
 
Kolejną grą, której będzie można bliżej się przyjrzeć jest  Vampire: The Masquerade - Shadows of New York, kolejna gra niezależna i kolejny tytuł w stylu wizualnej powieści, będący rozwinięciem poprzedniej gry o wampirach o podtytule: Coteries of New York. Ta część skupia się na bardziej osobistej i wyjątkowej opowieści.
 
 
Ostatnim tytułem, którego prezentacja odbędzie się na wspomnianym panelu, jest Wraith: The Oblivion - Afterlife, również pierwsza w historii cyfrowa adaptacja oryginału, gra jednoosobowa, przeznaczona na VR, będąca horrorem. Wcielamy się w niej w jednego z niespokojnych umarłych, obdarzonego w nadprzyrodzone moce. Akcja tegoż horroru rozgrywa się we współczesnej dekadencji hollywoodzkiej i środowiskach okultystycznych badań. Podczas zabawy skradamy się i używamy przedmiotów, które wcześnie zebraliśmy. 
 
 
Panel World of Darkness rozpoczyna się we wtorek 15 września.
 
Panel na Twitchu
 

źródło: Informacja Prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama