dodano: 2020-07-06 23:00:02
PCPS4PS4 PROXBOX

War Thunder dziś doczekało się startu wojny Światowej! Wielkie zmagania wystartowały i toczyć się będą w wielu miejscach

Autor: AnoX
War Thunder dziś doczekało się startu wojny Światowej! Wielkie zmagania wystartowały i toczyć się będą w wielu miejscach
1

War Thunder właśnie dziś doczekał się startu trzeciego sezonu wraz z trybem Wojna Światowa w kolejnej odsłonie znanej jako Droga na Zachód!
 
Gaijin Enteratinment oficjalnie ogłosił, że dziś wystartował trzeci sezon dzięki któremu tryb Wojna Światowa doczekał się kolejnego rozdziału znanego jako Droga na Zachód, w ramach której sprawdzić się będziemy mogli ze słynnymi scenariuszami walki oraz realnymi zmaganiami.
 
Tym razem możemy odtworzyć zmagania z bitwy o Chińską Farmę, rozgrywającą się w trakcie wojny Jom Kipur pomiędzy Państwami Arabskimi a izrealem. Przy okazji zawalczymy w przesmyku Fulda w zmaganiach Niemcy vs. ZSRR w kresie Zimnej Wojny.
 
Dzięki tej nowości będziemy mogli się zapoznać z wieloma wyjątkowymi modelami maszyn bojowych, w tym rzadkie wersje radzieckiego samolotu szturmowego Ił-2 i amerykańskiego czołgu M60. Warto jednak pamiętać, że warunki są z góry narzucone, choć rzecz jasna wpływać możemy na ostateczny wynik zmagań.
 
Soulslike Hellpoint doczekał się ujawnienia daty premiery oraz prezentacji trybu współpracy! Co kryje się mroku tego piekła?
 
Wspomniany M60 AMBT to zmodernizowana przez turecką firmę StandartBio w 2011 roku wersja czołgu M60, za sprawą której maszyna stała się skuteczniejsza i bardziej niebezpieczna poprzez elektryczny napęd wieżyczki oraz udoskonalony silnik.
 
Nie zabraknie także Ił-2 (M-82), niezwykle rzadkiej wersji radzieckiego bojowego samolotu, wykorzystanej latem 1941 roku. W tym modelu wprowadzono obsługę silnika M-82, dzięki któremu maszyna stała się skuteczniejsza. 
 
Trzeci sezon Wojny Światowej wprowadza także armie śmigłowców, stanowiących wzmocnienie lądowych jednostek oraz piechoty, obsługując przy okazji wszystkie platformy w ramach wieloplatformowej zabawy.
 
War Thunder jest dostępny na komputerach osobistych, PlayStation 4 oraz Xbox One.
 
Więcej informacji
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (1):
avatar TOM3K
dodano: 2020-07-07 11:37:23

Fajna wkrętka dla kogoś kto bardzo jest wkrecony w temat bo dla zwyklych graczy wydaje mi sie ze moze to byc zbyt zlozone.

Reklama
Reklama