dodano: 2020-10-12 01:05:01
PCPS4PS4 PROPS5STR

Warner Bros. zapowiedział Mortal Kombat 11 Ultimate, dopakowane wydanie gry, które zagości także na PS5 i XSX/XSS!

Autor: AnoX
Warner Bros. zapowiedział Mortal Kombat 11 Ultimate, dopakowane wydanie gry, które zagości także na PS5 i XSX/XSS!
20°
0

Warner Bros. Games w minionym tygodniu zapowiedziało Mortal Kombat 11 Ultimate, mega dopakowane wydanie bijatyki zmierzającej także na PS5 i XSS/XSX.
 
Growy oddział Warner Bros oficjalnie ogłosił, że na rynku spodziewać się możemy nie tylko pakietu postaci Kombat Pack 2, ale także wydania Ultimate gry Mortal Kombat 11, które zagości także na konsolach nowej generacji.
 
Przeczytaj także: DIRT 5 zabiera graczy do Włoch poprzez zaciętą rywalizację Rally Crossową!
 
Wśród nowych wojowników znajdziemy zarówno znaną Mileenę, Rain oraz słynnego i legendę Srebrnego Ekranu - Rambo. Do tego chodzi pierwszy Kombat Pack 1 oraz dodatek Aftermath.
 
Zapomnieć nie możemy także o tym, że gra wzbogaci się o ulepszenie na PS5 oraz o Smart Delivery i Zoptymalizowane dla Xbox Series X/S, do których dochodzi kolejna zaleta w postaci crossplay'u.
 
 
 
Wydawca ogłosił także, że w ramach zestawu liczyć możemy również na zestaw skórek “Wojownicy Czasu” w dniu premiery, zawierający trzy nowe skórki dla postaci: “Mroczna Sieć” Noob Saibot, “HCF” (Halt and Catch Fire) Liu Kang oraz “Krwawy Księżyc” Skarlet.
 
W sprzedaży w Polsce, za którą odpowiedzialna będzie Cenega Polska, liczyć możemy także na edycję ze steelbookiem oraz na edycję kolekcjonerską - Kollektor's Edition.
 
Mortal Kombat 11 ukazało się 23 kwietnia 2019 roku na komputerach osobistych, PlayStation 4 oraz Xbox One. Cenę gry możecie sprawdzić w tym miejscu. 
 
Mortal Kombat 11 Ultimate ukaże się w sprzedaży 17 listopada 2020 roku na PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One oraz Xbox Series X i Xbox Series S w polskiej (napisy) wersji językowej. Mortal Kombat 11 Ultimate trafi także na Nintendo Switch (w angielskiej wersji językowej).
 

źródło: Informacja prasowa

Tagi: ,
Komentarze (0):
Reklama
Reklama