dodano: 2020-07-14 06:00:01
PCPS4PS4 PROPS5STR

Watch Dogs Legion doczeka się bezpośredniego powiązania z... Assassin's Creed Syndicate! Ubisoft ponownie TO zrobił!

Autor: AnoX
Watch Dogs Legion doczeka się bezpośredniego powiązania z... Assassin's Creed Syndicate! Ubisoft ponownie TO zrobił!
34°
0

Watch Dogs Legion doczekał się dziwnego pokazu podczas Ubisoft Forward, tymczasem w sieci społeczność odkryła powiązanie z Assassin's Creed Syndicate.
 
Ubisoft w ostatnim czasie przypomniał wszystkim o kilku swoich projektach, choć uczynił to w dość słabym stylu o czym wspominałem w swoim tekście poświęconym wrażeniom z Ubisoft Forward w lipcu 2020 roku.
 
Przy okazji doczekaliśmy się także szeregu informacji wynikających z pokazów oraz opinii dziennikarzy i influenserów, dzięki którym różne treści ujrzały światło dzienne.
 
 
Jednym z tych elementów było pojawienie się jednej z bohaterek z NPC, której opis pochodzący z bazy DedSec dostarcza nam sporo interesujących zagadnień dotyczących jej przeszłości.
 
Niejaka, Sandra Cassidy przedstawiona na kanale JorRaptor jest nie tylko zawodowym zabójcą, ale także... jest potomkiem samego Jacoba Frye'a, jednego z głównych bohaterów Assassin's Creed Syndicate.
 
Już przy okazji pierwszego Watch Dogs mogliśmy ujrzeć podobny zabieg, wobec którego po raz kolejny możemy dostrzec o jak wielkiej ilości detali myślą pracownicy Ubisoftu i jak czasem starają się zapewnić wiele uśmiechu oraz radości swojej społeczności.
 
 
 
Watch Dogs Legion ukaże się 29 października 2020 roku na komputery osobiste (w tym Uplay+), PlayStation 4, PlayStation 5 oraz Xbox One i Xbox Series X.
 
 

Komentarze (0):
Reklama
Reklama