dodano: 2020-10-19 07:10:02
PCPS4PS4 PROPS5STR

Watch Dogs Legion na PlayStation 5 w 4K, natomiast Xbox Game Pass może się doczekać kolejnego wieloosobowego hitu po Destiny 2

Autor: AnoX
39°
1
Watch Dogs Legion na PlayStation 5 w 4K, natomiast Xbox Game Pass może się doczekać kolejnego wieloosobowego hitu po Destiny 2
Watch Dogs Legion będzie dostępne do sprawdzenia w rozdzielczości 4K z dodatkowymi technologiami, natomiast Xbox Game Pass może się wzbogacić o R6 Siege.
 
W sieci pojawiły się informacje dotyczące funkcjonowania Watch Dogs Legion na najnowszej konsoli Sony, gdzie czeka na nas rozgrywka w rozdzielczości 4K, odświeżanie na poziomie 60 klatek na sekundę ze wsparciem dla technologii ray tracingu.
 
Niestety zabrakło informacji o opcjach do wyboru, zatem istnieje ryzyko, że niestety twórcy mogą nie zdecydować się na udostępnienie tego typu opcji zabawy.
 
 
Propozycja oczywiście doczeka się darmowej aktualizacji z wersji na PlayStation 4 na tę ściśle na PlayStation 5, w związku z czym nie są to liczby, które przekonają do siebie wielu. Z pewnością 60 klatek zadziałało by jak magnes!
 
Ponadto opublikowany dwa dni temu Twitt opublikowany przez Microsoft na profilu abonamentu Xbox Game Pass sugeruje, że do oferty usługi trafi nowa gra w postaci wieloosobowego hitu Tom Clancy's Rainbow Six Siege. To kolejna tego typu propozycja mająca wzbogacić portfolio po Destiny 2.
 
 
Watch Dogs Legion ukaże się 29 października 2020 roku na komputery osobiste (w tym Uplay+), PlayStation 4, PlayStation 5Xbox One, Xbox Series X, Xbox Series S oraz Google Stadia.
 
 
 

źródło: https://www.pushsquare.com/news/2020/10/watch_dogs_legion_runs_at_4k_30fps_with_raytracing_on_ps5

Komentarze (0):
avatar TOM3K
dodano: 2020-10-19 15:08:00

Premiera dzień po moich urodzinach. Oby to był dobry kawałek gry a nie jakis miks miksów. Bardzo lubie gry Ubisoftu i uwazam je za najlepsze.

Reklama
Reklama